Škoda Superb

Ne nadarmo je NOVÁ Škoda Superb vlajkovou lodí značky Škoda, neboť Vás zahrne luxusem od střechy až po kola a nebudete chtít z něj vystoupit.  V prostorném interiéru nemusíte řešit, kdo bude sedět vpředu či na zadních sedadlech, pohodlí mají všichni. Samozřejmostí je i velký zavazadlový prostor, který je největším ve své třídě.  Užijte si pohodlnou jízdu s podporou všech dostupných jízdních asistentů a umocněte ji komfortními prvky výbavy.  A pokud si potrpíte na skutečně exkluzivní věci, model Superb je k dispozici také ve vrcholné variantě LAURIN & KLEMENT. NOVÁ Škoda Superb je sázka na jistotu.

Škoda Superb

  • Objem zavazadlového prostoru 660 litrů a max 1950 litrů.
  • Nový prediktivní tempomat, inteligentní Matrix světlomety, ventilovaná sedadla.
  • Nová Škoda Superb disponuje inteligentním systémem automatického natáčení světel a maskováním světelného kužele dálkových světel.
  • Precizní, autentický, dynamický – pohledu zpředu vévodí široká mřížka chladiče a centrálně umístěné logo, dynamické tvary kapoty a široké jako čepel ostré čelní světlomety a mlhová světla.
  • Ostrý, expresivní i ohromující – záď vlajkové lodi značky Škoda dostala široké zadní sdružené svítilny s LED technikou, celek je definován formální uceleností. Je širší, čistší, působivý.
  • Nejmodernější bezpečnostní systémy – Lane Assist udržuje vůz v jízdním pruhu na dálnicích a zcela nový bezpečnostní prvek Blind  Spot  Detection  usnadňuje  bezpečnou změnu jízdního pruhu v hustém provozu.
  • Možnost volby mezi standardním, sportovním nebo komfortním režimem – NOVÁ Škoda Superb může být na přání vybavena adaptivním podvozkem (DCC) včetně volby jízdního profilu, který dovoluje nastavení podvozku podle vašeho vkusu. S novým vozem Superb značka Škoda slaví premiéru komfortního prvku, senzoru pro bezdotykové otevírání pátých dveří na spodní straně nárazníku.