PŘEHLED SLUŽEB

Poskytujeme širokou škálu služeb v oblasti mobility, které jsou navrženy tak, aby vyhovovaly všem vašim potřebám.

Chápeme, že každý má jedinečné potřeby a preference, proto jsme připraveni poskytnout řešení na míru.

VÝKUP VAŠEHO VOZU

Výkup vozu

Vlastníte automobil a přemýšlíte o jeho výměně za nový nebo ojetý model? Nebo potřebujete rychle získat finanční prostředky?

Máme pro vás připravené optimální řešení.

Nabízíme službu výkupu vašeho vozidla, a to buď za hotové peníze, nebo formou protiúčtu. Díky nám je celý proces hladký, rychlý a bez jakýchkoliv starostí.

Pokračujte na stránku s naším výkupním formulářem, kde máte uvedeny možnosti, jak nás kontaktovat a kde se dozvíte o všech výhodách, které získáte při výkupu vašeho vozu prostřednictvím našich služeb.

FINANCOVÁNÍ NOVÝCH A OJETÝCH VOZŮ

Financování nových a ojetých vozů

Uvažujete o pořízení nového či ojetého automobilu, ale nejste si jisti, jakým způsobem si ho můžete dovolit? Máte způsob financování rozmyšlený a rádi byste získali nejlepší nabídku?

Nákup vozidla může být velkým finančním závazkem, a proto jsme pro vás připravili širokou škálu možností financování, které vám umožní rozložit náklady na pořízení vašeho vozu do přijatelných měsíčních splátek.

Jsme zde právě pro vás, abychom vám pomohli najít ideální řešení, který je šité na míru vašemu rozpočtu a vašim potřebám.

VÝHODNÉ POJIŠTĚNÍ NA MÍRU

Pojištění

Součástí našich komplexních služeb je také oblast pojištění. Naším cílem je nabídnout pojistné balíčky, které vás ochrání před náhlými a neočekávanými náklady, a poskytnou vám tak pocit bezpečí a klidu.

Ať už hledáte základní nebo komplexní krytí, naše široká škála možností vám umožní najít to pravé řešení, které bude přesně odpovídat vašim potřebám a požadavkům.

V našem portfoliu naleznete kvalitní a výhodné pojištění, která jsou navržena tak, aby vám poskytovala nejlepší možnou ochranu.

PRODLOUŽENÁ ZÁRUKA

Prodloužená záruka

Pro ty, kteří si koupí auto od nás, nabízíme také prodlouženou záruku. Tento program je navržen tak, aby vám poskytl klid i po uplynutí standardní záruční doby. Pokud by se objevil nějaký problém, naše prodloužená záruka znamená, že se o to postaráme.

Pro nové vozy Škoda Auto, SEAT a CUPRA poskytujeme originální prodlouženou záruku přímo od výrobce. Pro ojeté vozy poskytujeme prodlouženou záruku od společnosti Defend Insurance.

Více informací se dozvíte dále.

CERTIFIKOVANÝ PRODEJNÍ SYSTÉM PRO OJETÉ VOZY

Program ojeté vozy

Naše portfolio služeb také obsahuje certifikované programy pro prodej ojetých vozů Škoda Plus a Das WeltAuto.

Škoda Plus je program zaměřený na prodej kvalitních ojetých vozů značky ŠKODA, avšak v nabídce naleznete i vozy dalších značek.

Das WeltAuto je celosvětový program pro prodej ojetých vozů značek Volkswagen, SEAT, CUPRA, Audi a Volkswagen Užitkové vozy.

Oba programy nabízejí prověřené, kvalitní a spolehlivé ojeté vozy.

UŽITEČNÉ RADY PRO ŘIDIČE

Rady řidičům

Mezi našimi službami máme také odborné tipy a rady pro řidiče.

Z hlediska údržby a běžného provozu vašeho vozu jsme pro vás připravili odpovědi na nejčastěji vyhledávané technické dotazy.

Pro ty z vás, kteří rádi cestují na dovolenou vlastním vozem, jsme připravily rady, tipy a praktické informace z nejčastěji navštěvovaných zemí.