Výkup vozu Výkup vozu

Výkup vozu

Plánujete prodat své vozidlo? Nabízíme vám výkup vašeho vozidla, a to buď za hotové, nebo formou protiúčtu. S námi je celý proces snadný, rychlý a zcela bez starostí.

Rádi vám doporučíme nejvhodnější postup. Svěřte se do rukou odborníků a získejte atraktivní cenu za svůj vůz.

PROČ VYKOUPIT VÁŠ VŮZ PRÁVĚ U NÁS?

Při výkupu vozidel klademe velký důraz na důvěru, transparentnost a férovost. Naším cílem je poskytnout vám co nejlepší obchodní zážitek a nejlepší možnou cenu.

Náš tým profesionálů si je vědom toho, že váš vůz může pro vás být více než jen prostředek na dopravu. Může to být něco, čeho si ceníte a s čím máte spojeno spoustu zážitků. Nejen, že nabízíme spravedlivé a konkurenceschopné ceny, ale postáráme se o váš vůz s úctou a péčí, kterou si zaslouží.

Vážíme si toho, že svěříte další etapu života vašeho vozu do našich rukou.

BENEFITY VÝKUPU VAŠEHO VOZIDLA U HAVEX AUTO

  • Výkup všech značek a modelů

  • Nabídka nejlepší možné ceny

  • Seriózní a férový přístup

  • Vyřízení všech administrativních formalit

  • Přebíráme zodpovědnost

  • Garance nabídnuté výkupní ceny

  • Za váš stávající vůz bonus 10.000 Kč

  • Doplatíme za vás půjčku na váš stávající vůz

Výkup vozu

JAK FUNGUJE VÝKUP VOZU?

Chcete si zakoupit nové či ojeté vozidlo a nechat u nás vaše dosavadní vozidlo bez starostí nebo jen rychle potřebujete hotovost? Nabídneme vám hned několik variant:

1. Výkup za hotové
Rychlý průběh, peníze z prodeje dostanete ihned po podepsání smlouvy a převzetí vozu a výhodou je, že veškeré starosti a riziko odpovědnosti za případné skryté vady vozidla převezmeme za vás. Zároveň za vás vyřídíme všechny formality.
2. Protiúčet
Vaše vozidlo oceníme a nabídneme vám za něj hotovost, která bude použita na nákup nového vozidla, veškeré vyřízení formalit je v naší kompetenci, přijíždíte starým a odjíždíte novým.
3. Ocenění vozu online
Máte zájem o ocenění vašeho vozu? Chcete znát jeho současnou hodnotu? Stačí vyplnit uvedený formulář a odeslat. Do 24 hodin vás bude kontaktovat náš prodejce ojetých vozů s informacemi.