Prodloužená záruka

Pro nové vozy Škoda Auto, Seat a Cupra poskytujeme originální prodlouženou záruku přímo od výrobce. Pro ojeté vozy poskytujeme prodlouženou záruku od společnosti Defend Insurance.

Našim klientům nabízíme různé záruční programy v závislosti na stáří a ujetých km.

Pro konkrétní nabídku kontaktujte naší zákaznickou linku nebo se informujte u našich prodejců při návštěvě jedné z našich poboček.

CO JE TO PRODLOUŽENÁ ZÁRUKA?

Prodloužená záruka je v první řadě investice, která se vám vyplatí.

Je to smluvní závazek, který vám zajišťuje pokrytí nákladů na opravy a údržbu vašeho vozu po uplynutí standardní záruční doby. Ať už máte nový nebo ojetý vůz, s naší prodlouženou zárukou se nemusíte obávat nečekaných finančních nákladů.

Prodloužená záruka začíná platit po uplynutí standardní 2leté záruky.

VÝHODY PRODLOUŽENÉ ZÁRUKY

 • Finanční jistota

  S prodlouženou zárukou se nemusíte obávat nečekaných nákladů na opravy. Touto službou si prodloužíte dobu plnění ze záruky, týkající se bezplatné opravy poškození vozu způsobeného jeho vadou, po určitou sjednanou dobu či dosažení sjednaného limitu najetých kilometrů.

 • Kvalitní autorizovaný servis

  Váš vůz bude servisován pravidelně školenými odborníky s použitím nejmodernějšího vybavení. Servisujeme všechny značky a modely. Opravy vozů značek Škoda Auto, Seat, Cupra, Volkswagen, Fiat, Alfa Romeo, Lancia, Jeep, Chrysler, Dodge a Abarth provádíme autorizovaně.

 • Vyšší hodnota vozu při prodeji

  Prodloužená záruka se v případě následného prodeje vašeho ojetého vozu přenáší na nového majitele. Vaše vozidlo tak bude mít vyšší hodnotu. Zároveň díky odborné péči autorizovaného servisu má nový majitel garanci servisní historie a technického stavu, což je jeden z výrazných faktorů, který kladně ovlivňuje zůstatkovou hodnotu.

 • Náhradní díly nejvyšší kvality

  Na opravu používáme pouze ty nejkvalitnější náhradní díly. Díky tomu, že jsme autorizovaný servis, tak používáme pro veškeré autorizované opravy výhradně značkové originální díly, které jsou totožné s díly ze sériové výroby. Máte plnou záruku spolehlivosti a bezpečnosti. Váš vůz dostane péči, kterou si zaslouží a neztrácí tolik svoji hodnotu.