Představujeme vám Férový servis

Autoservis na který se vždy můžete spolehnout

V dnešní době, kdy je důvěra v obchodní svět klíčová, jsme se rozhodli vyčnívat jako společnost, která klade důraz na férovost a transparentnost ve všech aspektech našeho autoservisu.

Férový servis

Férový servis není jen slovní spojení, ale naším hlavním závazkem vůči našim zákazníkům

Jsme hrdým autoservisem, který získal důvěru a uznání od předních výrobců.

Nabízíme autorizovaný servis značek Škoda, SEAT, CUPRA, Volkswagen, Fiat, Alfa Romeo, Lancia, Jeep, Chrysler, Dodge a Abarth.

Férový servis

Autorizace je důkazem našich vysokých standardů a schopností poskytovat servis na nejvýšší úrovni. Spolupracujeme přímo s výrobci a máme přístup k nejnovějším informacím, postupům, technologiím a originálním dílům.

To nám umožňuje provádět opravy a údržbu s precizností a kvalitou, kterou si zasloužíte. Můžete se spolehnout na naše široké odborné znalosti a zkušenosti v dané oblasti. Vaše vozidlo je u nás v bezpečí a v rukou odborníků, kteří pečlivě dbají na každý detail.

Co pro nás znamená férový servis?

Férový servis

Znamená to, že vás nikdy nezklameme svými sliby a vždy budeme dodržovat naše slovo. Každý zákazník je pro nás důležitý, a proto vám věnujeme plnou pozornost a snažíme se porozumět vašim potřebám. Náš tým zkušených odborníků je připraven vám poskytnout odborné rady a doporučení, která vám pomohou rozhodnout se nejlépe.

Férový servis

Kromě toho, v našem autoservisu vám nabízíme jasnou a transparentní cenovou politiku. Žádné skryté poplatky či nepříjemná překvapení, která by vám znepříjemnila zkušenost s námi. Při každém kroku vám poskytujeme jasnou informaci o ceně a pracích, které budou prováděny. Věříme, že transparentnost je základním kamenem vzájemné důvěry.

Férový servis

Dalším prvkem férového servisu je kvalita naší práce. Používáme nejmodernější vybavení a originální díly, abychom vám zajistili nejlepší výsledek. Náš tým je pravidelně školen a drží krok s nejnovějšími trendy a postupy ve svém oboru. Vaše spokojenost je naší prioritou a uděláme maximum pro to, abychom vám poskytli vynikající servis.

Férový servis

Odpovědnost k životnímu prostředí

Jsme držitelé ekologického certifikátu ISO 14001

Abychom byli opravdu féroví, snažíme se také minimalizovat naše dopady na životní prostředí. Využíváme ekologicky šetrné postupy a materiály, abychom přispěli ke snížení našeho ekologického otisku. Své odpadky řádně třídíme a recyklujeme a věříme, že každý krok směrem k udržitelnosti je důležitý. Splňujeme normu ISO 14001.

Férový servis

Servisní desatero

10 důvodů proč je výhodné servisovat vůz v autorizovaném servisu

 1. Jistota kvality

  Na servisní úkony a opravy poskytujeme v našich servisech 2 roky záruku. Jsme si jisti kvalitou použitých originálních dílů a znalostmi našich proškolených odborníků.

 2. Doživotně asistence zdarma

  Využijte doživotní záruky mobility ŠKODA a SEAT. Pokud provádíte servisní prohlídky v předepsaném intervalu, prodlužuje se vám výhoda asistenčních služeb zdarma(odtah vozu, oprava vozu na místě, zapůjčení náhradního vozu, ubytování, atd.). Záruka mobility se prodlužuje i po ukončení samotné záruky na vůz.

 3. Odbornost a rychlost

  Top vybavení + proškolený personál + rychlost oprav. Díky přímé vazbě na výrobce vozů jsou naši mechanici a servisní technici proškoleni na vysoké úrovni a používají předepsané vybavení v TOP kvalitě. Díky tomu jsme v našich servisech schopni dříve diagnostikovat závadu a najít řešení. Nehledáme chybu "po drátkách" několik hodin, které byste ve finále museli zaplatit. V kombinaci s účtováním v normohodinách je tento systém maximálně transparentní a cenově výhodný.

 4. Normohodiny jsou zákon

  Naše servisy účtují práci dle výrobcem daných normohodin. Každý úkon je časově pojmenován a my účtujeme vždy jen tento čas, i když například oprava vozu bude časově náročnější. Navíc tuto cenu vám sdělujeme před zahájením servisních úkonů, abyste měli jistotu, že se během opravy nenavýší.

 5. Starší vozy platí za servis méně

  Zvýhodněné ceny dílů a práce pro vozy starší 4 let. Díky Šekové knížce se kalkulace servisních činností mnohdy vyrovnají neautorizovaným servisům, leckdy jsou také výhodnější. Víme, že vůz stárne a péče o něj je náročnější, proto vycházíme cenami vstříc.

 1. Zvyšujete hodnotu vašeho vozu

  Naší povinností je pečlivá evidence servisních úkonů na vašem vozu, abyste jej mohli následně výhodněji prodat. Tím získáte výhodu 100% dohledatelné servisní historie vozu, která vám v případě prodeje vozu garantuje větší prodejní hodnotu, než je běžná tržní.

 2. Pojišťovny vás neberou na hůl

  U pojistných událostí vám pojišťovny nekrátí plnění. Když servisujete svůj vůz v autorizovaném servisu, který využívá originální díly výrobce, nebude vás pojišťovna brát na hůl v rámci vyplácení pojistného plnění.

 3. Pevná doba opravy

  Po přijetí vozu do našeho servisu budete okamžitě vědět, kdy bude připraven znovu vyrazit vstříc vašim cestám. Můžete si tedy v klidu rozplánovat svůj program a v domluvený čas na vás bude vůz čekat připravený.

 4. Vždy čistý a voňavý

  Víme, že v čistém voze se člověku jede tak nějak jinak. Považujeme za povinnost a samozřejmost přistavit vám vůz maximálně čistý a nablýskaný. Už žádné šmouhy na palubovce, špinavé sedačky, auto špinavé z testovací jízdy po opravě, atd. Když opravené, tak i voňavé a čisté!

 5. Komplexní služby pro váš vůz

  Neprovádíme pouze záruční a pozáruční servis vozů. Nabízíme mnohem více. Kompletní asistenční služby, zapůjčení náhradního vozu po dobu opravy, vyzvednutí a přistavení vozidla (pick-up), příprava a zajištění STK a emisí, odtahová služba, komplexní řešení pojistných událostí bez starostí, bezpečnostní značení skel VINPRINT, mechanické zabezpečení vozů, atd. Jsme víc než jen standardní dealer a jsme tu plně pro vás.

Pokud hledáte autoservis, který je založen na férovosti a důvěře, neváhejte se na nás obrátit. Jsme tu pro vás a těšíme se na možnost vám ukázat, jak může vypadat opravdový férový servis.