Financování

FLEXIBILNÍ A DOSTUPNÉ FINANCOVÁNÍ NÁKUPU VOZŮ

Chcete si pořídit nové nebo ojeté auto, ale nejste si jisti, jak si ho můžete dovolit?

Naše společnost je tu, aby vám pomohla najít ten správný plán financování, který vyhovuje vašemu rozpočtu a potřebám. Ať už hledáte osobní nebo firemní auto, nové nebo ojeté, naše široká paleta finančních služeb je navržena tak, abychom splnili vaše očekávání.

Naše profesionální a zkušené týmy jsou vždy připraveny poskytnout vám odbornou pomoc a poradenství, aby vám pomohly najít nejlepší a nejvýhodnější řešení financování vozů jakékoliv značky a modelu.

Nenechte se zastavit nedostatkem financí. Díky našemu dostupnému financování máte vaše vysněné auto na dosah ruky.

FINANCOVAT U DEALERA NEBO ZPROSTŘEDKOVATELE?

Existují různé alternativy, jak financovat pořízení vašeho nového vozu. Kromě financování přímo u prodejce můžete také využít služeb různých finančních poradců, zprostředkovatelů nebo i bankovních institucí.

Nicméně, výrazně doporučujeme zůstat věrní svému dealerovi. Prodej a financování vozidla je samotný vědní obor, který vyžaduje více než jen znalosti finančních produktů. Je třeba mít hloubkové porozumění konkrétního vozidla, specifikům pro danou značku, celé problematice údržby a servisu, vlivům na zůstatkovou hodnotu a v neposlední řadě také chápat požadavky klienta na mobilitu a jeho vztahu k rizikům spojeným s cestováním a provozem vozidla.

Takové specifické know-how má jedině prodejce a pouze on je schopen poskytnout komplexní pohled na problematiku financování. Navíc dealer může také nabídnout řadu benefitů, které ostatní jednoduše nabídnout nebo kompenzovat nedokážou.

Co se týče financování koupě vozu, existuje pouze jedno ideální řešení - důvěřovat odborníkům z automobilového průmyslu.

MOŽNOSTI FINANCOVÁNÍ S HAVEX AUTO

Možnosti financování závisí na konkrétním případě. Níže naleznete několik obecných informací pro snazší orientaci v této problematice, přesto vám doporučujeme ušetřit svůj čas hledáním a porovnáváním detailů jednotlivých produktů a přenechat tuto činnost nám.

Kontaktujte nás na naší zákaznické lince nebo se informujte přímo u našich prodejců při návštěvě jedné z našich poboček.

PRODUKTY FINANCOVÁNÍ OD VOLKSWAGEN FINANCIAL SERVICES

Úvěr

Pomůže dofinancovat zbývající část ceny nového vozu (až 100 % ceny vozu) s možností rozložení financování až do šesti let.

Výhody úvěru
 • Bez poplatků za sjednání a vedení
 • Výhodné úročení
 • Půjčíme vám až 100 % z ceny vozu
 • Pojištění rychle a jednoduše

Financování CHYTŘE

Úvěr s ještě nižšími měsíčními splátkami. Část pořizovací ceny vozu lze zaplatit až na konci úvěru, a tím dosáhnout nižších měsíčních splátek. Jeho využití nejvíce oceníte u plánovaného budoucího prodeje vozu nebo při očekávaných mimořádných příjmech.

Výhody financování CHYTŘE
 • Nízké měsíční splátky včetně pojištění
 • Splátka předem od 0 %
 • Předplacený servis zdarma
 • Platí pro fyzické i právnické osoby

Operativní leasing

Dlouhodobý pronájem vozu bez potřeby počáteční investice, tedy bez akontace, jen s pevně danými měsíčními splátkami, zahrnujícími pronájem vozu včetně pojištění a zvolených služeb.

Výhody operativního leasingu
 • Servis a údržba
 • Kompletní pojištění
 • Dvě sady pneu včetně výměny a uskladnění
 • Náhradní vozidlo po dobu opravy vozu