Pobočky HAVEX-auto

O společnosti

„Nejsme jen standardní dealer a autorizovaný servis vozů,
my míříme výše…“

Měníme obrázek dealerství a autorizovaného servisu vozů značek Škoda, SEAT a FGA (Fiat, Jeep, Lancia, Alfa Romeo, Chrysler, Dodge). Měníme nejen nabízené produkty a služby, ale také tak trochu i způsob myšlení a přístup k zákazníkům. Uvědomujeme si, že je třeba více než kdy předtím být o pomyslný krok napřed před konkurencí a hlavně se odlišit v tom pozitivním slova smyslu. Vážíme si všech našich zákazníků, a děláme vše pro to, aby se k nám rádi vraceli, měli k nám pozitivní pouto, věřili nám a cítili, že pro ně máme vždy něco navíc. Něco, co pomůže, zpříjemní život či otevře obzory ve znamení přidané hodnoty.

Historické milníky

  • HAVEX spol. s r.o. byla založena a zaregistrována v obchodním rejstříku na Okresním soudu v Hradci Králové v srpnu 1991. Významným mezníkem ve vývoji firmy byl podpis obchodní smlouvy se Škoda AUTO a.s. v květnu 1992. HAVEX spol. s r.o. se stala autorizovaným dealerem osobních automobilů Škoda. Po dobudování a vybavení autoservisu se činnost rozšířila ještě o prodej náhradních dílů a autodoplňků.
  • HAVEX-autoNa počátku roku 1993 byly činnosti stavební, likvidace odpadů, prodej a servis vozů vyčleněny do dceřiných společností a samostatných provozů. Z tohoto důvodu vzniká v roce 1993 společnost HAVEX-auto s.r.o.
  • V dalších letech společnost neustále rozšiřuje síť svých prodejních míst a autorizovaných servisů. V roce 2009 společnost obdržela mezinárodní ocenění pro nejlepšího prodejce v ČR, za což děkujeme především našim dlouhodobým klientům.
  • V roce 2010 začíná HAVEX-auto nabízet na svých vybraných provozovnách vozy SEAT a kapitálově vstupuje do společnosti IMOFA spol. s r.o. Tímto krokem se do portfolia produktů dostávají značky Alfa Romeo, osobní a užitkové vozy Fiat, Lancia a JEEP.
  • V roce 2014 učinila společnost HAVEX-auto další velmi důležitý krok ve svém rozvoji, když v Mladé Boleslavi vybudovala nový designový salon Škoda AUTO splňující ta nejpřísnější kritéria platná od roku 2016. Nový salon stojí na stejném místě jako ten předchozí, na Průmyslové ulici v Kosmonosích. Nutno zmínit, že díky úsilí, obětavosti a flexibilitě všech zaměstnanců se přestavba realizovala za nepřerušeného provozu, tedy bez přerušení služeb zákazníkům.
    Tím, že jsme přestavbu realizovali mezi prvními autorizovanými dealery jsme jen potvrdili, že patříme právem k těm největším, stabilním a pokrokovým, těm kteří udávají trendy.
  • V roce 2016 společnost HAVEX-auto získala ocenění za 2. místo v oblasti prodeje ojetých vozů v programu Škoda Plus, čímž potvrdila svou sílu a to, že naše kroky se ubírají správným směrem.
  • Jsme HAVEX-auto a jsme na to hrdí. Jsme ryze česká, dynamická, stabilní a hlavně rozvijící se společnost, o čemž mimo jiné svědčí i ocenění v rámci soutěže Štiky českého byznysu, kde obsadila za Královehradecký kraj v roce 2017 přední umístění. O umístnění v soutěži pod záštitou Hospodářské komory České republiky rozhodují faktory jako nárůst obratu, ROE, ROA, běžná likvidita a míra zadluženosti. Zjednodušeně pojato hospodářské výsledky za 3 roky, solventnost a stabilita. Ocenění v rámci Štiky českého byznysu jen dokazuje sílu a záměr HAVEX-auto i nadále růst.

HAVEX-auto

HAVEX-auto

Diplom

Best Dealer

Best Dealer

Nejlepší obchodních 2017

Nejlepší obchodních 2017

Best Dealer

Nejlepší obchodních 2018

Nejlepší obchodních 2019

Nejlepší obchodník 2020 - 3.místo v kategorii Ojeté vozy Škoda Plus

Nejlepší marketingový koordinátor 2020

Český lídr 2020