O společnosti HAVEX auto

Jsme preferovaným partnerem pro desítky tisíc spokojených zákazníků

Společnost HAVEX-auto s.r.o. patří mezi přední české autorizované prodejce automobilů. Letos slavíme 30 let od svého založení. Díky naší vizi, vytrvalosti a odhodlání jsme se postupně stali tím, kým jsme dnes - respektovaným obchodním partnerem, zaměstnavatelem a úspěšným dealerem, který ročně prodá více než 10 000 vozů.

Úspěch naší společnosti není náhoda, ale výsledek usilovné týmové práce. Od založení jsme rodinnou společností a to se ani za 30 let nezměnilo. I když jsme se za ta léta rozrostli na devět provozoven a zaměstnáváme více než 300 lidí, zachovali jsme si podobnou otevřenou firemní kulturu. Naši zaměstnanci jsou nejen odborníci ve svém oboru, ale také nadšenci do aut. Neustále zkvalitňujeme naše služby tak, aby odpovídali aktuálním potřebám vás, našich zákazníků.

Proč si vybrat nás? Protože nabízíme více než jen prodej vozů a jejich servis. Koupí vozu u nás naše partnerství nekončí, ale teprve začíná. I poté, co od nás odjedete, jsme stále s vámi díky našemu autorizovanému servisu a klientským službám. Jsme dlouhodobými partnery vaší mobility.

Spolupráce

Děkujeme všem našim zákazníkům a obchodním partnerům za jejich důvěru a podporu. Bez vás bychom nebyli tam, kde jsme dnes. Věříme, že společně můžeme dosáhnout ještě více a těšíme se na další společnou cestu.

Naše motto "VĚŘÍME SI"

Věříme si

Při výroční příležitosti 30 let jsme se rozhodli aktualizovat naši firemní identitu.

Nová podoba naší firemní identity odráží naši dlouhou cestu, ale zachovává také naše základní hodnoty a identitu, na kterou jsme hrdí.

Pod odkazem níže se dozvíte více o aktualizaci našeho loga, změně firemních barev a formulaci našich firemních hodnot.

Naše historie

Zajímá vás, jak se společnost HAVEX auto vyvíjela a jaké kroky nás dovedly až sem, kde jsme dnes? Přejděte na naši stránku o historii firmy a dozvíte se více o naší cestě.

Poznáte naše významné milníky a dozvíte se, jak jsme se stali jedním z předních hráčů v českém automobilovém průmyslu. Naše historie je příběhem, který podle nás stojí za sdílení...

O nás

Společenská odpovědnost

Společenská odpovědnost

Nejde nám pouze o ekonomické výsledky a zisky. HAVEX auto je také společností, která se angažuje v oblasti společenské odpovědnosti. Jako jeden z našich úspěchů v této oblasti můžeme uvést projekt ŠKODA Handy, svého času největší chráněnou dílnu v České republice, pro kterou jsme v roce 2010 získali cenu MOSTY.

Myslíme také na naši komunitu a na lidi, kteří nás obklopují. Proto se aktivně zapojujeme do různých projektů a aktivit ve prospěch naší společnosti. Ať už se jedná o podporu lokálních sportovních týmů, charitativní akce nebo pomoc při neočekávaných událostech (hurikán na Moravě, humanitární pomoc Ukrajině, apod.)

Vaše kariéra s námi

Naše firma nabízí inspirativní a dynamické pracovní prostředí, kde se váš talent a kreativita mohou rozvíjet. Nabízíme důvěru a stabilitu. Poskytujeme přátelskou atmosféru, kde se vaše nápady a schopnosti mohou plně uplatnit a kde můžete nejen růst, ale také se naučit spoustu nového.

Pod odkazem níže se dozvíte jaké to je u nás pracovat a naleznete zde aktuální nabídku volných pracovních míst.

Kariéra HAVEX auto

Co plánujeme do budoucna

Ve svém dalším vývoji hodláme pokračovat v investicích do našich servisních služeb a produktů, aby byly co nejvyšší úrovni. Zkvalitňujeme a rozšiřujeme síť našich provozoven o další značky (např. 2023 Cupra a VW) s cílem poskytnout našim zákazníkům co nejširší paletu služeb.

Budeme nadále investovat do vzdělání a rozvoje našich zaměstnanců, abychom mohli zajistit, že budou mít všechny potřebné dovednosti a znalosti pro poskytování skvělých služeb našim zákazníkům. Nezapomínáme ani na rozvoj firemní kultury. Stále s námi jsou zaměstnanci, kteří stáli při zrození HAVEX auto v roce 1993 a jejich příkladná loajalita je pro nás tou nejcennější zpětnou vazbou. Chceme dále rozvíjet prostředí, kde se zaměstnanci cítí dobře a kde mohou spokojeně setrvat celý svůj profesní život.

Naším cílem je také nadále podporovat společnost, ve které žijeme a pracujeme. Plánujeme pokračovat ve svém angažmá v oblasti společenské odpovědnosti a hledat další možnosti, jak přispět k lepšímu životnímu prostředí a společnosti jako celku.