Škoda Plus

Škoda Plus je spolehlivý program prodeje ojetých vozů. V nabídce naleznete velmi mladé Referentské vozy značek Škoda, SEAT, Volkswagen a Audi přímo od výrobce pod názvem „Roční vozy“, které jsou mladší 18 měsíců s nájezdem do 30 tis. km a dále „Vyzkoušené ojeté vozy“ všech značek do stáří pěti let

V naší nabídce naleznete i další ojeté vozy, které nejsou označeny programem Škoda Plus, například z důvodu stáří více než 5 let. Také pro tyto vozy vám nabídneme zajímavé možnosti a benefity.

Výhody zakoupení vozů v programu Škoda Plus

Vozy splňující přísná kvalitativní kritéria
Přísná kritéria

Vozy prověřené, v perfektním stavu a s jistotou najetých km

Certifikovaný prodej a autorizovaný servis
Prodej a servis Škoda Plus

Celá řada zákaznických výhod a kvalitní zázemí autorizovaného prodejce

Nejlepší nabídka pojištění a financování
Pojištění a financování Škoda Plus

Nabídneme vám atraktivní financování, výhodnou pojistku a vyřídíme potřebné formality

Bonus při výkupu stávajícího vozu
Bonus výkupu Škoda Plus

Vykoupíme váš vůz za výhodných podmínek

Předprodejní příprava vozu
Předprodejní příprava Škoda Plus

Zajistíme důkladnou předprodejní přípravu v našem autorizovaném servisu

Roční kontrola zdarma
Roční kontrola zdarma

Získáte roční kontrolu zdarma v našem autorizovaném servisu

Zkušební jízda
Zkušební jízda

Vůz si osobně vyzkoušíte při zkušební jízdě

Certifikát Škoda Plus
Certifikát Škoda Plus

S koupí vozu získáte certifikát Škoda Plus a jistotu dobré investice

Ojeté vozy v programu Škoda Plus

V našem portfoliu je k dispozici široká nabídka ojetých vozů, které jsou součástí programu Škoda Plus. V rámci tohoto programu jsou vozy pečlivě kontrolovány a procházejí důkladnou předprodejní kontrolou, takže si můžete být jisti jejich kvalitou a spolehlivostí.

Pokud hledáte ojetý vůz, náš sortiment je
ideální místo
pro začátek vyhledávání.

Roční vozy

Roční vozy Škoda Plus
Nad rámec výhod programu Škoda Plus získáte:
 • Mladší 18 měsíců, nájezd do 30 tis.km Prakticky nový vůz nejen stářím vozu, ale i počtem najetých kilometrů.
 • Garance počtu najetých km, servisní historie a technického stavu O roční vozy se pečovalo pouze v autorizovaných servisech. Máte tedy záruku jejich technického stavu i počtu najetých kilometrů.
 • Doživotní záruka mobility Při pravidelném servisu si zákazník může Škoda Záruku mobility prodloužit o další servisní interval, a to až po dobu životnosti vozidla.
 • Originální záruka od výrobce na 4-5 let U ročních vozů nabízíme 4 nebo 5 letou záruku od Škoda AUTO, která platí od data uvedení vozu do provozu.

Vyzkoušené ojeté vozy

Roční vozy Škoda Plus
Nad rámec výhod programu Škoda Plus získáte:
 • Stáří vozu 2-5 let Ojeté vozy stáří do pěti let, splňující přísná kvalitativní kritéria.
 • Garance počtu najetých km, servisní historie a technického stavu Vozy mají jasný původ a servisní historii doloženou certifikátem. Máte jistotu, že vozidlo splňuje všechny standardy Škoda Plus.
 • Záruka mobility V rámci Škoda Záruky mobility je vám k dispozici nonstop asistenční služba Škoda Assistance a to po celé Evropě.
 • Možnost dokoupení prodloužené záruky Klidná mysl a ochrana proti neočekávaným nákladům díky širokému krytí výskytu vady na vašem vozidle i po uplynutí tovární záruky.

Výhody financování ojetých vozů Škoda Plus

U nás se nesoustředíme pouze na prodej a servis vozů, ale také na poskytování bezkonkurenčních služeb a benefitů našim zákazníkům. Zajistit financování vozu můžete na mnoha místech, ale jedině k financování od nás dostanete další výhody, které jinde nezískáte.

Financování ojetých vozů

Pomůžeme vám financovat váš vůz chytře

 • Nízká splátka
 • Bez poplatků
 • Až 3 servisní prohlídky zdarma
 • Výkupní bonus
 • Prodloužená záruka
 • Pojištění
 • Financuj CHYTŘE
 • Úvěr

Věříme, že financování ojetých vozů by mělo být jednoduché a bez starostí. Je naší hlavní prioritou, abyste byli informováni o všech možnostech, které máte k dispozici a získali tak nabídku odpovídající vašim potřebám a životnímu stylu. Kvalitní financování vozu již dávno není pouze nízký úrok, ale především vhodné doplňkové služby.

Více o financování

Máme za sebou dlouhá léta zkušeností v automobilovém průmyslu, a víme, jak důležité je mít klid na duši, když jde o váš vůz. Naše prodloužená záruka vám poskytuje tento klid. Nabízíme záruku, díky které si můžete být jisti, že pokud se na vašem voze objeví jakýkoliv problém, my se o něj postaráme.

Více o prodloužené záruce

Uvědomujeme si, že náklady na pojištění vozu mohou být někdy vysoké. Nejenže u nás získáte skvělý vůz, ale také budete mít jistotu, že máte kvalitní a cenově dostupné pojištění, které vás ochrání v případě nehody. Víme, na co si dát pozor a umíme vám poradit a vysvětlit, jak v pojistném krytí získat potřebné maximum.

Více o pojištění