Vítáme vás v servisu HAVEX auto

POSKYTUJEME PROFESIONÁLNÍ AUTORIZOVANÝ SERVIS

Vítejte ve světě kvalitního servisu. Jsme tady, abychom se postarali o vaše auto a zajistili, že vždy zůstane v bezvadném stavu. S naším profesionálním týmem odborníků na servis a údržbu vozidel budete mít jistotu, že vaše vozidlo je v dobrých rukách.

Škoda
SEAT
CUPRA
Volkswagen
FIAT
Alfa Romeo
Lancia
Jeep
Chrysler
Dodge
Abart

Nabízíme autorizovaný servis značek Škoda, SEAT, CUPRA, Volkswagen, Fiat, Alfa Romeo, Lancia, Jeep, Chrysler, Dodge a Abarth.

Jaké značky servisujeme autorizovaně na konkrétních provozovnách se můžete informovat v rámci kontaktů na naše pobočky nebo na naší asisteční lince. Zároveň jsme tyto informace implementovali do našeho online servisního formuláře.

Naše pobočky máme v Praze, v Mladé Boleslavi, v Nové Pace, v Chlumci nad Cidlinou a ve Vrchlabí.

SERVISNÍ SLUŽBY AUTOSERVISU HAVEX AUTO

Nabízíme kompletní spektrum služeb, které pokrývají veškeré potřeby vašeho vozidla. Bez ohledu na to, zda potřebujete pravidelnou údržbu, opravu nebo diagnostiku problémů, jsme tu pro vás.

Nonstop odtahová služba

NONSTOP ODTAHOVÁ SLUŽBA

Tel.: 800 217 220

Service mobil

SERVICE MOBIL

Tel.: 800 217 220

Asistenční linka

ASISTENČNÍ LINKA

Tel.: 800 217 220

Záruční i pozáruční servis

ZÁRUČNÍ I POZÁRUČNÍ SERVIS

NÁHRADNÍ VOZIDLO

NÁHRADNÍ VOZIDLO

PICK-UP SERVICE

PICK-UP SERVICE

VÝMĚNA AUTOSKLA

VÝMĚNA AUTOSKLA

PNEUSERVIS A USKLADNĚNÍ

PNEUSERVIS A USKLADNĚNÍ

KLEMPÍRNA A LAKOVNA

KLEMPÍRNA A LAKOVNA

MĚŘENÍ EMISÍ

MĚŘENÍ EMISÍ

STK

STK

POJIŠTĚNÍ

POJIŠTĚNÍ

NÁHRADNÍ DÍLY

NÁHRADNÍ DÍLY

PRODEJ PŘÍSLUŠENSTVÍ

PRODEJ PŘÍSLUŠENSTVÍ

PŮJČOVNA PŘÍSLUŠENSTVÍ

PŮJČOVNA PŘÍSLUŠENSTVÍ

PROGRAM FÉROVÝ SERVIS

Férový servis

Hledáte autoservis, na který se můžete plně spolehnout? My jsme tu právě pro vás! Jsme společnost, která staví na důvěře a klade nejvyšší důraz na férovost a transparentnost ve všech našich službách.

S námi nebudete nikdy zklamáni, protože naše poslání je zajistit vašemu vozidlu péči na nejvyšší úrovni. Profesionální tým odborníků se postará o každý detail, aby váš vůz byl v bezpečných rukách.

Zapomeňte na obavy a nejistoty, naše ceny jsou průhledné a férové, bez skrytých poplatků. Každý krok opravy či údržby bude pro vás zcela srozumitelný, abyste vždy věděli, co s vaším autem děláme.

Vycházíme z našeho firemního motta "Věříme si". Důvěra a kvalita - to je to, co nás odlišuje. Navštivte náš servis a přesvědčte se sami. Jsme tu pro vaše spolehlivé cesty.

SPECIÁLNÍ SERVISNÍ NABÍDKY

SPECIÁLNÍ SERVISNÍ NABÍDKY

Máme pro vás připraveny jedinečné akční nabídky, které stojí za to využít. Naše speciální servisní nabídky vám přinesou nejen úsporu, ale také skvělé výhody a benefity.

Naleznete zde sezónní i celoroční akční nabídky na pravidelnou údržbu vašeho vozidla, výhodné balíčky servisních služeb a další benefity našeho servisu.

Využijte našich výhod ještě dnes a dejte svému autu tu nejlepší péči, jakou si zaslouží!

OBJEDNÁNÍ ONLINE

OBJEDNÁNÍ ONLINE

Objednejte svůj servisní termín rychle a pohodlně přes náš online formulář.

Rezervace je na našem webu zcela nezávazná. S přihlédnutím na vaše preference a naše kapacity se vám pokaždé vynasnažíme naleznout nejbližší možný termín opravy či údržby a vše si společně nejdříve odsouhlasíme a závazně potvrdíme telefonicky.

Pohodlné objednání v jednoduchých krocích je jen kliknutí daleko!

CO O NÁS ŘÍKAJÍ NAŠI SPOKOJENÍ KLIENTI...

Reference servisu HAVEX auto Mladá Boleslav Reference servisu HAVEX auto Nová Paka Reference servisu HAVEX auto Praha 8 Reference servisu HAVEX auto Mladá Boleslav Reference servisu HAVEX auto Vrchlabí Reference servisu HAVEX auto Praha 7 Reference servisu HAVEX auto Mladá Boleslav Reference servisu HAVEX auto Nová Paka Reference servisu HAVEX auto Praha 8 Reference servisu HAVEX auto Chlumec nad Cidlinou Reference servisu HAVEX auto Mladá Boleslav Reference servisu HAVEX auto Praha 7 Reference servisu HAVEX auto Mladá Boleslav Reference servisu HAVEX auto Praha 7 Reference servisu HAVEX auto Mladá Boleslav Reference servisu HAVEX auto Praha 7 Reference servisu HAVEX auto Mladá Boleslav
Zdroj hodnocení: recenze firmy na Google, Seznam a Car Advisor

POJISTNÉ UDÁLOSTI

POJISTNÉ UDÁLOSTI

Nepředvídatelná ztráta nebo poškození majetku je vždy nepříjemná a může nás postavit do těžkých situací.

Naše pojištění vám nabízí klidnější spaní a jistotu, že v případě neštěstí nezůstanete na holičkách. Chraňte své cennosti a majetek s námi a ušetřete si starosti i náklady. Navštivte naši stránku pojištění a zjistěte, jak jednoduchá a bezstarostná může být pojistná ochrana. Vaše klidné srdce je pro nás prioritou!"

Stala se vám pojistná událost nebo se chcete informovat předem, jak řešení takové situace probíhá? Pokračujte na stránku pojistné události, kde se dozvíte vše důležité.