HAVEX-auto přináší revoluci v nákupu vozu!

Datum: 20.3.2020

I ve stínu aktuální situace, kdy je omezen volný pohyb osob a návštěvy showroomu nejsou na pořadu dne, HAVEX-auto neomezuje provoz a přizpůsobuje zákaznickou cestu daným podmínkám. Rádi bychom vás ujistili, že jsme přijali soubor opatření, která vám umožní bezpečný nákup a servis vozu, v plném respektu aktuálnímu usnesení vlády ČR platného od 16. 3. 2020 a ochraně zdraví. Přinášíme Vám jedinečnou možnost výběru a nákupu vozu z domova. Jednoduše, transparentně, v klidu a s jistotou. Ať už jde o nový vůz, roční vůz či prověřený ojetý vůz. V nabídce máme na 900 vozů a jsme připraveni uspokojit každou poptávku. Víme, že výběr vozu na internetu, zejména v případě ročních vozů či prověřených ojetých vozů s sebou nese určitou obavu. Ale s námi ji mít nemusíte. Dokážete se z pohodlí domova seznámit s vozem do jeho detailu….

Jako jediný prodejce vozů v České republice jsme Vám díky unikátní aplikaci Defend SpinCar schopni přinést Váš vysněný vůz až takříkajíc do obýváku. Díky technologii 360o kamery jsme Vám schopni odprezentovat komplexně vůz z každého pohledu, z každého úhlu, ať už jde o interiér či exteriér, a to v mimořádném rozlišení, resp. detailu. V současné době tento model od společnosti DEFEND SOLUTIONS zavádíme, takže tímto způsobem máme pořízeny záběry zhruba 20 % vozů v nabídce. Co když si ale vyberete vůz, jenž nyní záběry nemá? Není problém Vám je na vyžádání pořídit. Stačí se spojit s naším prodejcem, který záběry dodá a nímž se dohodnete na dalším postupu.

Můžete se pohodlně posadit do křesla či gauče, nový zákaznický zážitek s HAVEX-auto může začít.

Kompletní nabídku zánovních, ročních a prověřených vozů najdete ZDE.
Nabídku skladových vozů ŠKODA najdete ZDE
Nabídku skladových vozů SEAT najdete ZDE

Proces samotné koupě vozu:

  • V kontaktu s prodejním personálem HAVEX-auto si vyberete svůj vysněný vůz, projdete si 360 prezentaci vozu, prozkoumáte do detailu karosérii, interiér, zkonzultujete historii a původ vozidla s prodejcem a v online komunikaci můžete sjednat samotný obchod, stejně jako případné financování nebo pojištění vozu. Pomůžeme Vám v každém okamžiku.
  • Po podpisu smlouvy a převedení dohodnuté částky za vůz na účet HAVEX-auto Vám náš personál vůz připraví k prodeji, včetně desinfekce jak v interiéru (zejména pracovní prostor řidiče), tak na frekventovaných místech karosérie, jako jsou kliky dveří, víko kufru, víčko nádrže, atd. Následně HAVEX-auto zajistí převoz vozu k Vám domů.
  • Fyzické předání vozu proběhne při zachování přísných hygienických opatření. Prodejce a zákazník použije ochranu obličeje (ideálně rouška nebo respirátor přes nos a ústa), zachovají mezi sebou doporučenou minimální vzdálenost 2 metry, zákazník se seznámí s vozem sám, prodejce bude připraven s radou a ukázkou v bezpečné vzdálenosti.

Kontakty na naše provozovny:

Vrchlabí

VRCHLABÍ

více kontaktů
Nová Paka

NOVÁ PAKA

více kontaktů
Chlumec nad Cidlinou

CHLUMEC NAD CIDLINOU

více kontaktů
Mladá Boleslav

MLADÁ BOLESLAV

více kontaktů
Praha 7 - Holešovice

PRAHA 7 - JATEČNÍ

více kontaktů
Praha 7 - Holešovice

PRAHA 7 - DĚLNICKÁ

více kontaktů
Praha Lodžská

PRAHA 8 - BOHNICE

více kontaktů