HAVEX-auto přináší revoluci v nákupu vozu!

Počínaje pondělkem 20. 4. 2020 znovu otevíráme pro vás naše zákazníky všechny showroomy HAVEX-auto pro prodej nových, zánovních a prověřených ojetých vozů. I nadále dodržujeme poměrně přísná bezpečnostní opatření, tak abychom chránili zdraví zákazníků a našich zaměstnanců. Stále se chováme maximálně zodpovědně.

Je pochopitelné, že někteří z nás potřebují vůz na vlastní oči vidět, a tak nyní již můžete v klidu vyrazit na prohlídku vysněného vozu, prozkoumat každý detail vozu a podiskutovat s prodejcem. Pro ty z vás, kteří stále nechcete vystupovat z komfortní bezpečné zóny, či preferujete online nákupy, máme pak absolutní novinky, kdy z pohodlí domova můžete navštívit HAVEX-auto Virtual Showroom, nebo prohlédnout 360° snímky vozů či reálně komunikovat s našimi prodejci pomocí online chatu na stránkách havex.cz. Nakupovat s námi můžete nyní offline i online…

Co tedy je pro vás nové?

  • Unikátní 360° snímky vozů v nabídce HAVEX-auto. V kartě vozu na stránkcáh www.havex.cz naleznete na hlavní fotce vozu ikonu 360°, na níž stačí kliknout a můžete si obejít vůz z každého úhlu, včetně interiéru. Momentálně nemáme ještě 100 % vozů dofocených, ale na dotaz snímky pořídíme a dodáme.
  • Díky online Chatboxu je vám náš odborný a certifikovaný prodejní personál plně k dispozici online a v reálném čase. Cokoliv vás tedy zajímá o voze, nabídce služeb, odpovíme pomocí online chatu. Chatbox se zobrazí automaticky, stačí jen napsat dotaz a my rádi odpovíme.
  • Unikátním postupem pro budoucí prodej je HAVEX-auto Virtual Showroom, do kterého vás tímto zveme na návštěvu. Umožní vám být ve spojení s prodejním personálem pomocí video hovoru, během něhož dle Vašich instrukcí a přání ukážeme na kameru každý detail vozu, který vás bude zajímat, odpovíme veškeré dotazy, nabídneme doplňkové služby, příslušenství, výhodné financování, pojištění, atd. A to všechno v přímé interakci s prodejcem, stejně jako tomu je při fyzické návštěvě showroomu. Vše z pohodlí domova, kanceláře, v podstatě odkudkoliv, kde je stabilní internetové připojení. V každé kartě vozu najdete odkaz na virtuální showroom a můžete si do kalendáře objednat svůj termín.
  • Další novinkou, kterou jsme se nechali inspirovat u úspěšných online shopů, je dovoz zboží až domů. My Vám vůz také doručíme až před dveře Vašeho domu, ceník takové služby naleznete níže v tomto článku. Chtěli jsme takto vyjít maximálně vstříc i těm zákazníkům, kteří by raději i nyní zůstali v dané situaci doma a dovoz domů by tak ocenili. Při koupi vozu si veškeré náležitosti domluvíte s našimi prodejci, ti vám vše vysvětlí, zařídí a vy se pak jen můžete těšit, až váš vysněný vůz zastaví před vašimi dveřmi.

V nabídce pro vás nyní máme 1 120 vozů, jak nových skladových, předváděcích, ročních a prověřených ojetých vozů. Je z čeho vybírat a jistě máme auto přesně podle vašich požadavků a přání. Jsme připraveni na online prodej, jste i vy? Zkuste naše služby a uvidíte, že obavy jsou liché a ten komfort nákupu je možná lepší než se trmácet na návštěvu showroomu. K našim vozům nabízíme zajímavé benefity bonus při financování až 30 000 Kč, výkupní bonus 10 000 Kč, povinné ručení za 1 000 Kč, úroková sazba již od 1,9 %, nebo servisní prohlídka zdarma. Kompletní nabídku vozů s benefity naleznete ZDE.

CHOVÁME SE ZODPOVĚDNĚ.

Přijali jsem přísná opatření, a proto se u nás budete cítit zcela bezpečně.

Kontakty na naše provozovny:

Vrchlabí

VRCHLABÍ

více kontaktů
Nová Paka

NOVÁ PAKA

více kontaktů
Chlumec nad Cidlinou

CHLUMEC NAD CIDLINOU

více kontaktů
Mladá Boleslav

MLADÁ BOLESLAV

více kontaktů
Praha 7 - Holešovice

PRAHA 7 – JATEČNÍ

více kontaktů
Praha 7 - Holešovice

PRAHA 7 – DĚLNICKÁ

více kontaktů
Praha Lodžská

PRAHA 8 – BOHNICE

více kontaktů

 

Cenová nabídka převozů

Provozovny   Vrchlabí     Nová Paka     Chlumec  
 nad Cidlinou  
 Mladá Boleslav 
  Kosmonosy  
  Praha  
 Okruh do 50 km od provozovny     zdarma (*1 800 Kč)
 Okruh do 100 km od provozovny 2 800 Kč
 Okruh do 200 km od provozovny 5 700 Kč
 Okruh do 300 km od provozovny 8 600 Kč

Uvedené ceny jsou bez 21% DPH, platnost od 20.4. 2020.
* pokud nedojde k prodeji vozu, bude účtován poplatek 1 800 Kč.