Škoda Rapid

Model Rapid byl navržen pro rodinný život. Osloví vás jednoduchostí, designem, ale zejména dostatkem pohodlí a prostoru.

Velký vnitřní prostor napovídá, že vůz bude vynikající volbou pro rodiny s dětmi. Interiér nabízí kvalitní odolné materiály, elegantní barevné kombinace a pečlivě zpracované detaily. Rapid je vůz pro každodenní využití, ve kterém se budete skvěle cítit, ať už Vás ten den čeká cokoli.

Škoda Rapid

  • Za pátými dveřmi modelu Rapid se skrývá zavazadlový prostor s naprosto výjimečnými parametry. Se základním objemem 550 litrů, a po sklopení opěradel zadních sedadel celých 1490 litrů, patří v dané třídě k absolutní špičce. A navíc je tu mnoho SimplyClever prvků
  • Benzinové motory jsou vybaveny technologií TSI, která jim dává dynamický charakter. Vybírat můžete z výkonové škály 66 kW, 81 kW nebo 92 kW. Dieselové motory s výkonem 66 kW a 85 kW nabízejí kultivovaný chod a mimořádně nízkou spotřebu od 3,8 l/100 km.
  • Standardem je široká bezpečnostní výbava od ESC (kontrola stability), přes brzdového asistenta, až k šesti airbagům. Jen tak totiž lze získat plné hodnocení v testech Euro NCAP.
  • Bez poslechu hudby si už asi jízdu nedovedete představit, ale Rapid Vám přináší mnohem víc díky systému Infotaiment, která Vám zajistí přísun informací, možnost komunikace, zábavy a propojení Vašeho smartphonu se systémy vozu.

Škoda Rapid Spaceback

Škoda Rapid Spaceback Vám přináší prostor i možnost vyjádřit Vaši individualitu. Z hlediska místa pro pasažéry vzadu a zavazadlového prostoru je tento kompaktní hatchback ve svém segmentu na špičce. Provází ho rovněž silný charakter, výrazný mladistvý styl a velká porce emocí.

Škoda Rapid Spaceback

  • Rapid Spaceback byl navržen tak, aby se tu skvěle cítili nejen řidič se spolujezdcem, ale i ostatní posádka. Z hlediska prostornosti vůz doslova posouvá měřítka.
  • Se základním objemem 415 litrů, a po sklopení opěradel zadních sedadel celých 1380 litrů, patří v dané třídě k absolutní špičce. A navíc je tu mnoho Simply Clever řešení.
  • Benzinové motory jsou vybaveny technologií TSI, která jim dává dynamický charakter. Vybírat můžete z výkonové škály 66 kW, 81 kW nebo 92 kW. Dieselové motory s výkonem 66 kW a 85 kW nabízejí kultivovaný chod a mimořádně nízkou spotřebu od 3,8 l/100 km
  • Standardem je široká bezpečnostní výbava od ESC (kontrola stability), přes brzdového asistenta, až k šesti airbagům. Jen tak totiž lze získat plné hodnocení v testech Euro NCAP.
  • Přísunu informací, možnostem komunikace a zábavě se meze nekladou. Zvolte si úroveň infotainmentu, jaká Vám vyhovuje. A doplňte svůj přístroj o funkce, které byste rádi využívali, jako například zrcadlení displeje Vašeho smartphonu na displeji infotainmentu