Seat Arona

SEAT Arona, městský crossover pro odvážné řidiče. Pro neohrožené povahy, které si klestí vlastní cestu. Užívejte si agilitu městského vozu v kombinaci se stylem a robustností SUV. A přizpůsobte si výbavu vlastním přáním díky rozmanitým možnostem individualizace. Nový model Arona je zde – připraven k akci. A vy?
SEAT Arona
  • Díky systému Full Link a 8“ displeji si můžete připojit vaše oblíbená zařízení kdekoli a kdykoli. Sdílejte, poslouchejte a navigujte s využitím systému Apple Car Play™, Android Auto™ nebo Mirror Link™. Máte-li celý svůj život ve snadném dosahu, neexistují prakticky žádné hranice.
  • Kdo má čas hledat klíčky? Přistupte k novému modelu SEAT Arona a bezklíčkový přístupový systém KESSY jej automaticky odemkne. Zároveň zapne zapalování, takže ke spuštění motoru stačí stisknout příslušné tlačítko My Heartbeat a můžete jet.
  • Systém sledování mrtvého úhlu – buďte si svými manévry vždy naprosto jisti. Nový SEAT Arona se systémem sledován mrtvého úhlu vás před změnou jízdního pruhu upozorní na všechna vozidla, která se k vám přibližují.
  • ACC systém Front Assist – nový SEAT Arona dovede několik speciálních triků… Pokud začne vozidlo vpředu náhle brzdit, váš SEAT Arona okamžitě zareaguje a udrží bezpečný odstup. A adaptivní tempomat ACC (Adaptive Cruise Control) přizpůsobí rychlost jízdy, abyste se mohli i nadále maximálně soustředit a řídit s maximální kontrolou nad situací.
  • Nyní nemusíte mít obavy ani z vjíždění pozadu na vozovku. Systém upozorňování na vozidla přijíždějící ze stran při couvání automaticky zastaví váš nový SEAT Arona, rozpozná-li za vámi vozidlo nebo jiný objekt.
  • V případě kolize bleskurychle zasáhne multikolizní brzda, která zabrání dalším nárazům, ale vždy vám umožní mít všechno pod kontrolou. Z této dvojité ochrany budete mít pocit naprosté jistoty.
  • Senzor únavy řidiče sleduje chování vašeho nového vozu SEAT Arona. Na základě toho rozpozná, že jste unaveni, a doporučí vám přestávku k odpočinku.
  • Díky asistentovi pro rozjezd do kopce bude každý start ve svahu hračkou. Systém uchová brzdný tlak, abyste se mohli rozjet i v nejstrmějším svahu bez nutnosti použití parkovací brzdu.
  • Při couvání na těsné parkovací místo teď v novém modelu SEAT Arona uvidíte, co je vzadu, stejně snadno jako při sledování situace před vozem. Zadní parkovací kamera vám na středové konzole ukáže trajektorii pohybu vozidla podle natočení volantu a parkovací asistent vozidlo přesně zaparkuje do vybrané mezery.
  • Kola z lehké slitiny a lesklou povrchovou úpravou černým klavírním lakem a matným odstínem černá Sport.