Nový SEAT Leon u nás měsíčně za 5 499 Kč

Odvážnější linie, sportovnější vzhled, více prostoru, moderní interiéry, vyspělý systém osvětlení, odvážný design, spousta chytrých asistentů, které vám zpříjemní vaše cesty…. Tak to je Nový SEAT Leon. SEAT Leon je definicí dokonalosti. Nechybí mu totiž nic, co by měl dokonalý vůz mít – poutavý design, skvělé jízdní vlastnosti a moderní technologie. Je to vůz, který vám bude dokonalým, bezpečným ale i úsporným společníkem. Vůz, se kterým vás na cestách nikdo nepřehlédne.

Abychom vám tento jedinečný vůz udělali ještě dostupnější, připravili jsme pro vás možnost výhodného financování u SEAT Financial Services s měsíční splátkou 5 499 Kč měsíčně. SEAT Leon máte nyní prostě na dosah!

Neváhejte a přijďte si k nám na showroom vyzkoušet, jaké je to řídit  nový SEAT Leon. Jak jinak oceníte jeho jízdní vlastnosti než za volantem? Zkontaktujte naše prodejce a rezervujte si čas své testovací jízdy ještě dnes.

Chlumec nad Cidlinou

CHLUMEC NAD CIDLINOU

více kontaktů

*Kombinovaná spotřeba a emise CO2 pro modely SEAT Leon: 3,4–5,0 l / 100 km, 89–115 g/km. *Vzorový příklad operativního leasingu na vůz NOVÝ SEAT Leon Xcellence 1.5 TSI 96 kW v ceně 668 300 Kč. Doba pronájmu 36 měsíců a nájezd 10 000 km ročně. Uvedená pravidelná měsíční splátka 6 659 Kč s DPH, 5 499 Kč bez DPH. Splátka obsahuje záruční a pozáruční servis po celou dobu pronájmu vozidla, dále obsahuje povinné a havarijní pojištění s 5% spoluúčastí s uznáním bonusů za bezeškodný průběh dosavadních pojištěních (48 měsíců). Tato indikativní nabídka není nabídkou ve smyslu § 1732 zákona č. 89/2012 Sb, občanského zákoníku, a jejím přijetím nevzniká mezi společností ŠkoFIN s.r.o., a druhou stanou závazkový vztah. Použité obrázky jsou pouze ilustrativní.