Nový SEAT LEON

Zcela nový LEON přichází s výraznou evolucí designu v porovnání s předchůdcem a osvětlovací techniku posouvá na novou úroveň. Ostře řezaná linie přední masky zaujme na první pohled a zaručuje této novince nepřehlédnutelnost. V novém modelu vozu SEAT LEON se snoubí sebevědomí vzhled, elegance a sportovní duch, ale současně klid a vyzrálost. Hlavní pozornost při vývoji zcela nového modelu byla zaměřena na hospodárnost, k níž přispívají nejvyspělejší systémy, a navíc přináší svým zákazníkům spojení s jejich digitálními životy prostřednictvím kompletního síťového propojení. Příď zcela nového modelu SEAT LEON zaujme výraznějšími rysy, k nimž přispívá silnější prostorové propojení mezi maskou chladiče a předními světlomety. Světlomety LED jsou posunuty více dozadu. Vzrušující je i pohled na kreativně pojatou záď, umocněnou pruhem svítilen LED v celé šířce vozidla. Víko zavazadlového prostoru současně zachovává dynamický charakter vozu. Jak zadní svítilny, tak i spoiler tvoří linie, díky nimž vzniká dojem rychlosti dokonce i u stojícího vozu.
Interiér zcela nového modelu je vrcholem funkčnosti, minimalismu a elegance. Štíhlá a široká přístrojová deska s hladkými povrchy vyvolává dojem lehkosti a do určité míry působí, jako by se vznášela v prostoru. Interiér vyniká ergonomicky precizním uspořádáním, což přispívá k dalšímu zvýšení komfortu pro řidiče, spolujezdce vpředu i cestující na sedadlech vzadu.
Máte o nový vůz SEAT LEON zájem? Kontaktujte naše prodejce ještě dnes!
Chlumec nad Cidlinou

CHLUMEC NAD CIDLINOU

více kontaktů
  • Centrální 10“ displej informačního a zábavního systému, který zahrnuje funkci rozpoznávání gest, jež umožňuje precizní interakci vozidla s cestujícími.
  • Zavazadlový prostor o objemu 380 litrů (shodný s předchozí generací), zatímco Sportstourer má objem zavazadlového prostoru 617 litrů, o 30 litrů více než u předchozí generace.
  • Chladné bílé světlo dodávaných světlometů s diodami LED pro všechny osvětlovací funkce zajišťuje bezkonkurenční kvalitu osvětlení.
  • Vnější zpětná zrcátka nesou ukazatele směru LED a u vozidel s kompletním osvětlením diodami LED zahrnují také funkci uvítacího osvětlení, která po odemknutí vozidla pozdraví řidiče a cestující promítáním slova „Hola!“ na vozovku.
  • Digitální panel přístrojů SEAT Digital Cockpit, který kombinuje konfigurovatelný 10,25“ displej s vysokým rozlišením a displej informačního a zábavního systému.
  • Standardní systém Media má 8,25“ displej kompatibilní s chytrými telefony.
  • 10“ displej navigačního systému nabízí trojrozměrný režim zobrazování mapových podkladů, funkci síťové propojené navigace a technologii Retina. Interakci uživatele s vozidlem usnadňují funkce hlasového ovládání hovorovým jazykem a rozpoznávání gest.
  • Funkce indukčního nabíjení v souladu se standardem Qi, uživatelé se tak nemusejí obávat vybitého telefonu v okamžiku, kdy ho nejvíce potřebují.
  • Dynamická regulace podvozku DCC (Dynamic Chassis Control) – v závislosti na provozních podmínkách a požadavcích řidiče může mít vozidlo komfortnější nebo sportovnější charakteristiku.