Nový SEAT Ibiza

Nová Ibiza po faceliftu se od své starší verze zevnějškem zas tak moc neliší, když se, ale podíváme do interiéru, uvidíme tam výrazné změny. Uvnitř Ibizy najdeme například multifunkční volat, postranní výdechy klimatizace jsou kruhové s LED osvětlením a nově se infotainment přesunul více nahoru. Vůz dostal FULL LED světlomety, na zádi vozu nás zaujme označení vozu reliéfním rukopisným písmem, tento prvek již nějaký čas vídáme u některých novějších modelů SEAT. Příď i záď dále zdobí nové logo SEAT s povrchovou úpravou ve dvou odstínech chromu. Nabídka laků nyní nabízí o dva odstíny na víc, konkrétně Sapphire modrá a Asphalt modrá, celkem si teď můžeme vybírat až z 9 laků. Ibiza je k dostání ve čtyřech výbavách a to konkrétně REFERENCE, STYLE, XCELLENCE a sportovnější verze FR. Základní motorizací pro nynější Ibizu je tříválcový motor 1.0 TSI 95 k s výkonem 70 kW, výkonnější verze litrového tříválce 1.0 TSI 110k nabízí výkon 81 kW, nejsilnější motorizací je pak zážehový čtyřválec 1.5 TSI 150 k, který nabízí nejvyšší výkon 110 kW. Požadujeme li palivo CNG je Seat Ibiza osazen pohonnou jednotkou 1.0 TGI 90 k, nabízející nejvyšší výkon 66 kW.
SEAT Ibiza
  • Navigační systém 9.2″ Nová dotyková obrazovka s úhlopříčkou 9,2″ je navržena tak, aby byla umístěna přímo ve vašem zorném poli. Je vyvýšena, aby zlepšovala ergonomii a bezpečnost při používání.
  • Digitální kokpit SEAT Digitální kokpit s úhlopříčkou 10,25 ” vám zobrazí všechna důležitá data o vaší jízdě přesně tam, kde je potřebujete.
  • Audiosystém BeatsAudio™ Potěšte všechny hudební kritiky i na zadních sedadlech. Díky výkonnému audiosystému BeatsAudio ™ je každý záznam vysílán v nedotčené kvalitě.
  • Zadní parkovací kamera Sledujte obrazovku před vámi, a uvidíte, co se děje za vámi.
  • Full Link Zůstaňte v obraze se svými oblíbenými aplikacemi a přehrajte si svůj oblíbený playlist, aniž byste ztratili pozornost od dění na silnici.
  • Vzdálený přístup Aplikace SEAT CONNECT vám poskytuje vzdálený přístup k vašemu vozu a umožní zkontrolovat jeho stav, polohu a dokonce vám umožní jej i uzamknout přímo z vašeho telefonu.
  • Asistent dálkových světel Nový SEAT Ibiza detekuje vozidla před vámi a automaticky ztlumí světla, aby minimalizoval oslnění.
  • Senzor únavy řidiče Systém detekuje únavu řidiče a poskytuje vizuální a zvukové signály, které vám doporučí, že je čas si na chvíli odpočinout.
  • Travel Assist a Adaptivní tempomat ACC Funkce Travel Assist vás automaticky udržuje v bezpečné vzdálenosti od vozidla před vámi a v rámci povolené rychlosti.
  • Lane Assist Multifunkční kamera detekuje značení na cestě a udržuje vás plynule v proudu silnice.