Nový SEAT Arona

Nová Arona dostala po 3 letech uvedení na trh pár vylepšení. Vůz na první pohled působí jako robustné a silné SUV, které je plné spolehlivosti a bezpečnosti, ještě více než doposud. Přepracování se dotklo jak exteriéru, tak i samotného interiéru vozidla. Arona bude dostupná ve třech stupních výbavy – STYLE, XPERIENCE (nahradila XCELLENCE) a FR. Ve standartní výbavě se nachází 100% LED technologie vnějšího osvětlení vozidla. Nové světlomety zvýrazňují vzhled přídě, stejně tak jako, přepracovaná přední maska chladiče, která společně se spojlerem dodává vozu určitý respekt a sílu. U výbavy XPERIENCE jsou nově umístěny mlhové světlomety o něco výše. Tento prvek je volitelný a zákazníci tak mají na výběr mezi dvěma odlišnými tvářemi vozu. Zádě vozu se také dotkly změny, konkrétně zadního spojleru s difuzorem, jejich kombinací se vytváří velice zajímavý dojem. Dále nelze přehlédnout nové reliéfní označení modelu rukopisným písmem.
SEAT Arona
  • Pohonnou jednotkou může být jeden z pěti nabízených motorů s výkonem od 90 k do 150 k. Motory na benzin (TSI) nebo stlačený zemní plyn (TGI) se dodávají ve spojení s mechanickou či dvouspojkovou převodovkou DSG.
  • Navigační systém 9,2″ – dotyková obrazovka s navigačním systémem s ideálním natočením k řidiči. Pro lepší viditelnost, bezpečnější řízení a snadnější přístup k vašim médiím.
  • Parkovací asistent – skenuje parkovací místa a vybere nejlepší místa k paralelnímu parkování nebo couvání do úzkých míst. Poté převezme řízení a zajistí dokonalé navedení vozu.
  • Full Link – Chytřejší způsob připojení ke světu, který využívá aplikace Apple CarPlay a Android Auto. Zůstaňte v obraze se svými oblíbenými aplikacemi a přehrajte si svůj oblíbený playlist, aniž byste ztratili pozornost od dění na silnici.
  • Audiosystém Beats Audio® obsahuje 7 prémiových reproduktorů, bušící subwoofer pro všechny basové linky a výkonný 300W zesilovač pro nejvyšší čistotu zvuku.
  • Bezdrátová nabíječka – jednoduše vložte telefon do Connectivity box a užijte si bezdrátové nabíjení.
  • Vzdálený přístup – odemknutí vozu je nyní stejně snadné jako odemknutí obrazovky vašeho telefonu. Aktivujte klakson nebo ukazatele směru, abyste svůj vůz snáze našli na velkém parkovišti plném aut.
  • Asistent dálkových světel, Lane Assist, Adaptivní tempomat a Travel Assist, Senzor únavy řidiče, Airbagy