ZÁKAZNICKÉ CENTRUM HAVEX AUTO

NEVÁHEJTE SE NA NÁS KDYKOLIV OBRÁTIT

Ať už potřebujete pomoci s jakoukoli otázkou týkající se našich produktů či služeb, jsme zde pro vás. Můžete se na nás obrátit prostřednictvím telefonu, e-mailu nebo chatu.

Zákaznické centrum

ZÁKAZNICKÁ LINKA

Tel.: 800 217 220

Šetřete svůj čas hledáním konkrétního kontaktu a zavolejte na naši Zákaznickou linku nebo napište na info@havex.cz

Pracovní doba denně 8:00 - 20:00

Mimo pracovní dobu je vám k dispozici náš automatický asistent

Asistenční linka

ASISTENČNÍ LINKA

Tel.: 499 406 506

V případě autonehody nebo poškození vašeho vozidla nás kontaktujte na Asistenční lince

Pracovní doba denně 8:00 - 20:00

Mimo pracovní dobu je vám k dispozici náš automatický asistent

HAVEX VĚRNOSTNÍ ZÁKAZNICKÝ SERVIS

Naše zákaznické centrum zajišťuje také jednu z našich nejdůležitějších služeb - věrnostní zákaznický servis.

Při koupi, pronájmu, servisu nebo případně i dodatečně máte možnost nám poskytnou své kontaktní údaje a informace o všech vašich vozidlech. Obratem tak získáváte náš HAVEX VĚRNOSTNÍ ZÁKAZNICKÝ SERVIS - pozor ale, nejedná se o bezmyšlenkovité zasílání všech našich reklamních sdělení - při poskytnutí vašich informací v plném rozsahu budeme hlídat stav a stáří každého vašeho vozu, hlídat platnost STK a všech relevantních smluv, jako jsou povinné ručení, havarijní pojištění, záruky, atd. V případě vašeho zájmu vám i zkontrolujeme, že tyto smlouvy jsou nastaveny optimálně dle vašich konkrétních potřeb a nabídneme řešení, pokud by některá vaše současná smlouva byla nevýhodná nebo nesplňovala vaše požadavky v dostatečném rozsahu.

Také vám budeme poskytovat upozornění na naše relevantní nabídky na míru, aby jste vždy měli možnost využívat váš vůz naplno nebo ušetřit nějakou tu kačku při běžných situacích, jako je například sezónní výměna pneumatik.

A co více? Při jejich poskytnutém souhlasu nabídneme totéž i pro vaše blízké, nehledě na to, zda se jedná o rodinné příslušníky nebo vaše dobré přátele.