Škoda Kodiaq

Díky nové přídi se Škoda Kodiaq stává nepřehlédnutelným velikánem. Nyní působí tento vůz velice sebevědomě díky svým perfektně sladěným liniím, křivkám a robustnímu vzhledu. Tvar masky chladiče je chromový, lichoběžníkový se 13 vertikálními dvojitými lamelami. Z boku je viditelný dlouhý rozvor, naznačující prostorný interiér. Krátké převisy, pozvolna klesající linie střechy a jemné linie bočních prolisů mají vytvářet, že je vůz v pohybu, i když je právě zaparkovaný. Zadní části dominuje výrazný nápis Škoda a vysoce posazená klínová TOP LED světla s animovaným ukazatelem směru jízdy, která zasahují i do boku karoserie. Tvar svítilen byl aerodynamicky zoptimalizován, aby zlepšil proudění vzduchu kolem vozu. Dále vidíme dominantní vysoký zadní nárazník.

Škoda Kodiaq

  • Na palubní desce dominují čtyři vertikální výdechy vzduchu, velký centrální displej infotainmentu a výrazná dekorační lišta oddělující horní a dolní část palubní desky. Nyní je horní část palubní desky zdobena prošíváním, které se táhne po celé šířce interiéru a navazuje na linii ve výplních dveří.
  • Virtuální kokpit poskytuje dokonalý přehled, dokáže zobrazit data za palubního počítače spolu s dalšími informacemi, například navigací.
  • Kodiaq je ideální rodinné auto, vaše děti se do kabiny vejdou, ať jsou to nemluvňata nebo teenageři. Samozřejmě nechybí úchyty pro dětské sedačky ISOFIX.
  • Zavazadlový prostor pojme 835 litrů v základní pětimístné konfiguraci a až 2065 litrů při sklopených zadních sedadlech.
  • Škoda Kodiaq nabízí adaptivní podvozek DCC s volbou jízdního režimu, pak také pohon všech 4 kol (4×4). Off-roadové ochranné prvky hran a podvozkových částí vybízí k objevování nových cest i mimo zpevněné komunikace.
  • Výbavové stupně AMBITION, STYLE a L&K.