Šeková knížka plná slev

ŠEKOVÁ KNÍŽKA PLNÁ SLEV

Pro majitele vozů stáří 4 roky a více jsme společně se Škoda AUTO připravili knížku plnou šekových kupónů, kde ušetříte až 20% na náhradní díly a příslušenství, či si výhodně pořídíte další služby našeho servisu.

Platnost šekové knížky: 1.1. – 31.12.2023.

Pokud vlastníte vůz Škoda Citigo, Fabia, Rapid, Octavia, Roomster, Yeti, Superb, Kamiq, Karoq, Kodiaq nebo Scala, jehož stáří je 4 a více let, je speciální servisní nabídka Šeková knížka plná slev určena právě vám.

PŘEHLED ŠEKOVÝCH KNÍŽEK

Šekovou knížku nemusíte nikde stahovat, stačí o ní požádat na jakékoliv naší pobočce při návštěvě servisu.

Brzdy

Sleva 20% na výměnu

Škoda originálních brzd

Sleva platí pro výměnu brzdových destiček, čelistí, kotoučů a bubnů. Sleva se poskytuje z ceny včetně DPH na práci i materiál. Platí pro vozy Škoda staré 4 a více let.

Výfuk

Sleva 20% na výměnu

Škoda originálního výfuku

Vztahuje se i na samostatnou výměnu středního nebo zadního dílu výfuku, vyjma DPF filtrů v akční nabídce. Platí pro vozy Škoda staré 4 a více let.

Tlumič

Sleva 20% na výměnu

Škoda originálních tlumičů

Sleva se vztahuje i na předepsané přeměření geometrie po výměně předních tlumičů. Platí pro vozy Škoda staré 4 a více let.

Spojka

Sleva 20% na výměnu

Škoda originální spojky

Spojky, spojkové lamely, přítlačné kotouče, vypínací ložiska a setrvačník. Sleva platí pouze v případě montáže u servisního partnera Škoda. Platí pro vozy Škoda staré 4 a více let.

Řemeny

Sleva 20% na výměnu

Škoda originálních řemenů

Sleva se vztahuje na řemeny, řetězy, kladky a vodní čerpadla v případě výměny rozvodů. Sleva se poskytuje pouze z ceny materiálu včetně DPH. Platí pro vozy Škoda staré 4 a více let.

Originální díly

Sleva 15% na výměnu

Škoda originální díly

Sleva je platná tehdy, je-li celková cena opravy nad 3 000 Kč (včetně DPH). Maximální výše slevy je 5 000 Kč. Sleva se poskytuje pouze z ceny materiálu včetně DPH. Platí pro vozy Škoda staré 4 a více let.

Autokosmetika

Zdarma

autokosmetika Škoda

Pokud bude celková cena opravy vyšší než 1 000 Kč (včetně DPH), můžete si vybrat jednu libovolnou položku ze seznamu autokosmetiky na druhé straně šekové knížky zdarma. Platí pro vozy Škoda staré 4 a více let.

Příslušenství

Sleva 20% na nákup

originálního příslušenství

Sleva se nevztahuje na montáž příslušenství a nelze ji uplatnit na nákup zimních kompletních kol a produkty zakoupené přes Škoda E-shop. Sleva se nevztahuje na pultový prodej příslušenství a lze i uplatnit pouze v případě provedené servisní práce na voze nebo montáži příslušenství. Platí pro vozy Škoda staré 4 a více let.

Tip pro vás

SERVISNÍ TIP PRO VÁS

ŠKODA ECONOMY DÍLY

Věděli jste, že v našem autorizovaném servisu poskytujeme i tzv. Škoda Economy díly? Jsou to optimálně navržené náhradní díly pro vozy starší 4 let, aby náklady na údržbu a opravy odpovídaly časové hodnotě vozu.

Škoda Economy díly jsou vyrobeny dle technologických standardů Škoda s důrazem na maximální kvalitu a bezpečnost. Poskytujeme na ně standardní dvouletou záruku.

Sortiment zahrnuje výfuky, brzdové destičky, autobaterie, tlumiče, alternátory, brzdové kotouče, filtry, zapalovací svíčky, lišty stěračů, startéry ale také kapaliny do ostřikovačů.

Jsou to 100 % díly Škoda Auto a až o 35 % levnější než Originální díly.