Kalendář výhod

a začátku stál nápad, který jedinečně zapadal do našeho konceptu HAVEX-auto vždy něco navíc. Nápad, kdy najdeme obchodní partnery, kteří by zvýhodnili při nákupu produktů či služeb zákazníky HAVEX-auto. Podařilo se nám nacházet tyto partnery v průběhu celého roku, takže jsme byli schopni nabídnout každý měsíc unikátní výhodu. Co když ale zákazník zrovna v daný měsíc tuto výhodu nevyužije, neuvažuje o koupi u obchodního partnera, nedisponuje nyní toliko finančními prostředky a musí našetřit? Touto otázkou jsme se potýkali až do okamžiku, kdy jsme se na základě zpětné vazby Vás našich zákazníků rozhodli upravit fungování programu Kalendáře výhod HAVEX-auto. Vybrali jsme průřezově dle zájmu (elektrosportřebiče, outdoor vybavení a oděvy, vybavení domácnosti, dovolená, atd.) obchodní partnery, kteří své výhodné nabídky zagarantují minimálně po dobu celého roku. Tak budete mít vždy dost času rozmyslet, kterou z nabídek chcete využít. Žádný časový tlak, řekněte si sami.

A jak můžete získat odměnu u našich partnerů? Je to jednoduché, stačí jen v období od 1. 1. 2018 do 31.12. 2018:

 • Pořídit si u HAVEX-auto nový či ojetý vůz
 • Pořídit si originální příslušenství a náhradní díly v minimální hodnotě 1 000 Kč
 • Využít servisních služeb HAVEX-auto v minimální hodnotě 1 000 Kč

Na základě výše uvedených podmínek obdržíte od našich prodejců či servisních techniků poukazy, kde jsou uvedeny unikátní přihlašovací údaje a kódy, které následně využijete v rámci nákupu u našich obchodních partnerů. Své poukazy si prosím vyzvedněte na pobočkách HAVEX-auto, kde Vám rádi poskytneme další informace. Přesný postup a informace o partnerech najdete níže.


NAŠI PARTNEŘI:

Společnost Garmin nabízí kvalitní a spolehlivé navigace

Pro naše zákazníky vybrala společnost Garmin 2 navigace za exkluzivní ceny.

Garmin Drive 40 Lifetime Europe 45 – nabízí jednoduché ovládání a základní nabídku navigačních funkcí. I přes svoji jednoduchost ale nabízí všechny navigační funkce, které jsou při cestování potřeba.

Z navigačních funkcí oceníte:

 • asistent řazení do jízdních pruhů
 • upozornění na povolenou rychlost
 • upozornění na místa s měřenou rychlostí
 • náhledy křižovatek a další

Cena pro zákazníky HAVEX-auto je 2 700 Kč s DPH a navigaci najdete ZDE.

Garmin Drive 50 Lifetime Europe 45 – má 5“ velký displej s mapami 45 zemí celé Evropy. Při propojení navigace s chytrým telefonem můžete využít zobrazení příchozích hovorů, SMS zpráv a dalších upozornění.

Z dalších funkcí oceníte:

 • bezplatnou aktualizaci podrobné mapy celé Evropy
 • asistent řazení do jízdních pruhů
 • upozornění na povolenou rychlost
 • Bluetooth hands-free a smart notifikaci a další

Cena pro zákazníky HAVEX-auto je 3 740 Kč s DPH a navigaci najdete ZDE.

Postup využití slevy:
Od našich prodejců obdržíte poukaz s unikátním kódem, který vepíšete při nákupu v e-shopu společnosti Garmin do políčka Poznámka. Následně Vám společnost Garmin poskytne navigaci za cenu pro zákazníky HAVEX-auto.


Autodrom Most

Autodrom Most je závodní okruh a představuje jeden ze tří zdejších dromů (vedle Aquadromu a Hipodromu). Autodrom slouží nejen závodům automobilů, trucků, motocyklů, ale i ke zkušebním jízdám vyvíjených vozů, cvičení řidičů hasičských, sanitních a policejních vozů, dále ke cvičení řidičů v krizových situací apod.

Pro naše zákazníky máme tuto zvýhodněnou nabídku:

Jedinečný závod Formulí 1, kdy se fanoušci mohou těšit také na monoposty královské disciplíny formule 1 zlatého věku, jež se objevovaly na světových okruzích od konce 60. let minulého století do roku 1985. Pro zakoupení navštivte naše stránky ZDE. Při objednávce zvolit „Sleva HAVEX“ a použít heslo „MOST HVX“. Poté se automaticky cena o 50 % sníží a je možné dokončit nákup standardně dle postupu systému.

10% sleva na Kurz bezpečné jízdy – informace o zážitku ZDE. Do poznámky objednávky uveďte slevový kód z poukazu, který obdržíte u našich prodejců či servisních techniků.

50% sleva na voucher na Testovací jízdu ve vlastním vozidle – informace o zážitku ZDE.
Při výběru zážitku Testovací jízda ve vlastním vozidle je nutné prokázat se VIN Vašeho vozu (při koupi vozu a servisu) a číslem faktury (při nákupu originálního příslušenství). VIN kód je nutné poznamenat společně se slevovým kódem z poukazu do poznámky objednávky. Uvedený VIN kód bude zaznamenán na zakoupený poukaz a bude kontrolován při finální registraci na samotnou jízdu v místě konání zážitku. Na jeden VIN kód je možné zakoupit pouze 1 kupon.


Ubytování ve Špindlerově Mlýně za výhodné ceny

Vybírejte z nabídky akčních balíčků ubytování ve Špindlerově Mlýně:

“Výlet do Špindlu”: cena 2 990 Kč
pobyt ve dvoulůžkovém pokoji 2 noci/3dny, snídaně formou bufetu pro 2 osoby, večeře formou tříchodového menu, volný vstup do hotelové sauny
Termín pro uplatnění voucheru: 15.4. – 7.12. 2018

“Zážitkový balíček”: cena 3 690 Kč
pobyt ve dvoulůžkovém pokoji 2 noci/3dny, snídaně formou bufetu pro 2 osoby, večeře formou tříchodového menu, volný vstup do hotelové sauny, 1 x 20 minutová masáž pro oba, láhev vína a talíř s ovocem na pokoji, 1 x espresso s palačinkou s ovocem a šlehačkou pro oba
Termín pro uplatnění voucheru: 15.4. – 7.12. 2018 

“Adrenalinový balíček”: cena 3 890 Kč
pobyt ve dvoulůžkovém pokoji 2 noci/3dny, snídaně formou bufetu pro 2 osoby, večeře formou tříchodového menu, volný vstup do hotelové sauny, 1 vstupenka na obří houpačku pro oba, 1 x jízdenka na bobovou dráhu pro oba, 10% sleva na adrenalinové aktivity firmy Yellow Point
Termín pro uplatnění voucheru: 15.4. – 7.12. 2018

“Zimní balíček” cena: 5 290 Kč
pobyt ve dvoulůžkovém pokoji 2 noci/3dny, snídaně formou bufetu pro 2 osoby, večeře formou tříchodového menu, volný vstup do hotelové sauny, 1 svařené víno pro oba, 10% sleva na služby společnosti Yellow Point (lyžařská/snowboardová škola + půjčovna vybavení)
Termín pro uplatnění voucheru: 8.12. – 14.4. 2019.

Více informací najdete na www.hotelklik.cz


Postup využití slevy:

Telefonicky na tel. čísle 734 445 183, nebo e-mailem na sales@hotelklik.cz. Na poukazu naleznete unikátní kód, který použijete jak při telefonické komunikaci, tak i ve Vašem e-mailu.


Společnost Vancl sport nabízí 15% slevu na půjčovnu lyžařského vybavení a 10% na skiservis

Firma VANCL sport nese jméno svého majitele – Radka Vancla, který začal podnikat v 90. letech se svým otcem v jejich rodinném domě v centru města Vrchlabí. I dnes, po více než 25 letech, je hlavním záběrem firmy lyžařská půjčovna, prodejna a servis. Firma je také výhradním zastoupením švýcarské firmy Montana a německého softwaru pro půjčovny Sports Rental.

Postup využití slevy:

Slevy uplatníte na adrese Vancl sport, Horská 117, Vrchlabí (směr Špindlerův Mlýn) a to předložením poukazu s příslušným kupónem na slevu. Poukaz s kupóny dostanete na našich provozovnách. Více o nabídce našeho partnera najdete na www.vanclsport.cz.


Společnost Whirlpool nabízí jedinečnou slevu 30-50% na domácí spotřebiče

Whirlpool je jednou z dlouhodobě nejvýznamějších a nejpreferovanějších značek velkých domácích spotřebičů na českém i světovém trhu.  

Postup využití slevy:

Sleva se vztahuje na jednu objednávku značky Whirlpool s dopravou s výnosem zdarma. Veškerou nabídku výrobků značky Whirlpool naleznete na www.whirlpool.cz. Na poukazu najdete speciální přístupové webové stránky i unikátní přihlašovací údaje. Sleva neplatí v kamenných prodejnách ani v jiných e-shopech. Slevu je možné využít maximálně na 3 spotřebiče. Více spotřebičů je možné po dohodě.


Společnost PIKATEC nabízí 10% slevu na nanotechnologickou ochranu vašich vozidel

Společnost Pikatec se zabývá vývojem a výrobou nanokosmetiky pro ochranu vozidel a domácností. Společně s vědci z technické univerzity v Liberci vám přináší patentovanou technologií, která dokáže ochránit lak, skla i kola vašeho vozu a zároveň i celou domácnost včetně průmyslových prostor.

Postup využití slevy:
Na e-shopu www.pikatec.cz si vyberte sortiment dle svých potřeb. Unikátní kód z poukazu uplatníte v nákupním košíku v kolonce Slevový kód, kterou naleznete pod vybranými produkty. Do kolonky vložíte unikátní kód z poukazu a kliknete na Použít. Následně se Vám sleva při nákupu odečte.


Společnost CAR CLUB nabízí sortiment nábytku, doplňků a zdravotních matrací. Na zdravotní matrace Magniflex poskytuje zákazníkům HAVEX-auto 20% slevu

Prodejna CC nábytek nabízí široký sortiment nábytku a doplňků od několika desítek českých a zahraničních dodavatelů, což umožňuje splnit nejrůznější požadavky mnoha zákazníků včetně potřeb podnikatelů a firem pro kompletní vybavení kanceláří.

Na ploše 500 m2 ve Vrchlabí najdete široký výběr ložnic, sedacího a obývacího nábytku, jídelních stolů a židlí různých typů a designu. Z naší nabídky kuchyní zpracováváme ZDARMA 3D návrhy kuchyní na míru. Pro rodiny s dětmi je v nabídce kompletní vybavení dětských pokojů, ale nechybí ani dětské kočárky, cestovní postýlky, židličky, autosedačky a doplňky pro nejmenší české značky Patron. Zboží je možné objednat si i na e-shopu na www.cc-nabytek.cz.

Matrace Magniglex drží kromě certifikátů o zdravotní nezávadnosti a dalších certifikátů také patent na paměťovou pěnu a světový zdravotní patenc ACA (Americká asociace chiropraktiků), který získalo pouze šest společností na světě. Tyto matrace umožňují regeneraci páteře a meziobratlových plotének, kloubů i zádového a krčního svalstva, jsou antidekubitní, hypoalergenní, termoregulační, zlepšují krevní oběh, uvolňují skřípnuté nervy, zpomalují proces sesedání páteře.

Postup využití slevy:

Sleva platí při nákupu na e-shopu na www.cc-nabytek.cz i v kamenné prodejně ve Vrchlabí v IT Centrum, Krkonošská ulice 16. Při nákupu v e-shopu vepište do kolonky Poznámka unikátní kód z poukazu. Při nákupu v kamenné prodejně se prokažte fakturou za koupi vozu, servisní úkon nebo účtem za nákup příslušenství. Sleva se již nevztahuje na akční nabídky.
Aquapark Špindlerův Mlýn se slevou minimálně 15%

AQUAPARK  ŠPINDL

Přijeďte si užít relaxaci, spoustu zábavy a sportovního vyžití v srdci překrásné přírody Krkonoš. Aquapark hotel Špindlerův Mlýn s možností ubytování v přilehlých devíti budovách nabízí také restauraci pro Vaše stravování, budovu aquaparku s vodními atrakcemi, wellness centrum a solnou jeskyni. 

Aquapark Špindl nabízí našim zákazníkům:

 • 15% slevu z last minute ubytování
 • 15% slevu pultového ceníku ( v případě, že není vypsána žádná last minute nabídka )
 • 15% sleva na pobytové balíčky

  Více informací najdete na www.aquaparkspindl.cz.

  Postup využití slevy:

  Telefonicky na tel. čísle 499 523 040, nebo e-mailem na rezervace@aquaparkspindl.cz. Na poukazu naleznete unikátní kód, který použijete jak při telefonické komunikaci, tak i ve Vašem e-mailu.


Společnost VEGA TOUR nabízí jedinečnou slevu 15% ze všech svých i již zlevněných zájezdů

Společnost VEGA TOUR udává směr v autokarové přepravě více než 25 let. Patří mezi přední evropské dopravní společnosti zabývající se zájezdovou a linkovou dopravou.  

Postup využití slevy:
Sleva platí pro objednávky přes internetové stránky https://ck.vegatour.com.  Pro přiznání slevy uveďte v objednávce do kolonky „Zadejte slevový kód“ slevový kód, který získáte z poukazu na provozovnách HAVEX-auto a klikněte na tlačítko OK. Sleva Vám bude automaticky odečtena.