Čerpejte výhody z Kalendáře výhod po celý rok!

Na začátku stál nápad, který jedinečně zapadal do našeho konceptu HAVEX-auto vždy něco navíc. Nápad, kdy najdeme obchodní partnery, kteří by zvýhodnili při nákupu produktů či služeb zákazníky HAVEX-auto. Podařilo se nám nacházet tyto partnery v průběhu celého roku, takže jsme byli schopni nabídnout každý měsíc unikátní výhodu. Co když ale zákazník zrovna v daný měsíc tuto výhodu nevyužije, neuvažuje o koupi u obchodního partnera, nedisponuje nyní toliko finančními prostředky a musí našetřit? Touto otázkou jsme se potýkali až do okamžiku, kdy jsme se na základě zpětné vazby Vás našich zákazníků rozhodli upravit fungování Kalendáře výhod HAVEX-auto. Vybrali jsme průřezově dle zájmu (elektrosportřebiče, outdoor vybavení a oděvy, vybavení domácnosti, atd.) obchodní partnery, kteří své výhodné nabídky zagarantují minimálně do konce roku 2017. Tak budete mít vždy dost času rozmyslet, kterou z nabídek chcete využít. Žádný časový tlak, řekněte si sami.

A jak můžete získat odměnu u našich partnerů? Je to jednoduché, stačí jen v období od 1. 1. 2017 do 31.12. 2017:

  • Pořídit si u HAVEX-auto nový či ojetý vůz
  • Pořídit si originální příslušenství a náhradní díly v minimální hodnotě 1 000 Kč
  • Využít servisních služeb HAVEX-auto v minimální hodnotě 1 000 Kč

Na základě výše uvedených podmínek obdržíte od našich prodejců či servisních techniků poukazy, kde jsou uvedeny unikátní přihlašovací údaje a kódy, které následně využijete v rámci nákupu u našich obchodních partnerů. Své poukazy si prosím vyzvedněte na pobočkách HAVEX-auto, kde Vám rádi poskytneme další informace. Přesný postup a informace o partnerech najdete níže.


NAŠI PARTNEŘI:

Společnost Whirlpool nabízí jedinečnou slevu 30-50% na domácí spotřebiče

Whirlpool je jednou z dlouhodobě nejvýznamějších a nejpreferovanějších značek velkých domácích spotřebičů na českém i světovém trhu.  Spotřebiče charakterizuje kromě moderního nadčasového provedení, vysoké kvality a intuitivního ovládání také inovativní technologie 6. smysl. Díky speciálním senzorů této technologie, které vyhodnocují aktuální podmínky a reagují na ně, je vždy dosaženo těch nejlepších výsledků s maximální úsporou energie a času .

Mezi největší novinky letošního roku patří řada předem plněných praček Supreme Care se zárukou až 20 let na extra tichý ZEN motor, kterou doplňuje široká škála sušiček v dokonale sladěném designovém provedení a v energetické třídě až A+++.  Z vybavení pro kuchyně zaujme také nejaktuálnější řada vestavných spotřebičů v designu Absolute nebo řada chladniček Supreme NoFrost s duální beznámrazovou technologií.

Postup využití slevy:

Sleva se vztahuje na jednu objednávku značky Whirlpool s dopravou s výnosem zdarma. Veškerou nabídku výrobků značky Whirlpool naleznete na www.whirlpool.cz. Na poukazu najdete speciální přístupové webové stránky i unikátní přihlašovací údaje. Sleva neplatí v kamenných prodejnách ani v jiných e-shopech. Sleva je možné využít maximálně na 3 spotřebiče.


Společnost Green-Swan Pharmaceuticals ČR nabízí exkluzivní slevy na vybrané výrobky až 67%

Společnost Green-Swan Pharmaceuticals ČR vznikla v roce 1998 a pod vedením zdravotních odborníků se stala jednou z největších společností zabývajících se výrobou a distribucí volně prodejných přípravků v ČR. Společnost uvádí na trh nové produkty pro všechny, kteří chtějí o své zdraví aktivně pečovat. V lékárnách tyto produkty najdete pod značkou GS.

Motto společnosti : „Máme radost, že jste zdraví.“

Vybrat si můžete z následujících výrobků:
Sleva  300 Kč na GS Condro Dynamic 120 tablet (běžná cena  599 Kč) – pro zdravé klouby
Sleva  100 Kč na GS Triomen 60 tablet (běžná cena 399 Kč) – vhodný pro muže
Sleva  200 Kč na GS Enerix 90 tablet (běžná cena 499 Kč) – podpora energie a vitality
Sleva  100 Kč na GS hřejivý nebo chladivý gel 250ml (běžná cena 149 Kč) – pro zdravé klouby a svaly

Postup využití slevy:

Na e-shopu na  www.gsklub.cz/c/vip-kategorie si vyberte si přípravky dle svých potřeb. Unikátní kódy z poukazu uplatníte v nákupním košíku v kolonce Chci použít slevový kupón, kterou naleznete pod vybranými produkty. Do kolonky vložíte unikátní kód z poukazu a kliknete na Použít. Následně se Vám sleva při nákupu odečte. 


Společnost HUSKY nabízí slevu 15% na svůj sortiment

Společnost HUSKY byla založena v roce 1997. Od počátku klade důraz na originalitu a kvalitu zpracování výrobků, vývoj, design a pečlivou selekci kvalitních materiálů. Zaměřuje se především na zákazníky, kteří aktivně tráví svůj volný čas sportem, v přírodě a na horách. Nabízí široký sortiment stanů (od klasických campingových po „extrémy“ určené pro horské výpravy), batohů (od školních přes batohy se speciálním určením), dále spací pytle (lehké, tradiční i „extrém“ pro pobyt v mrazech), dámské, pánské a dětské outdoorové oblečení i celou škálu doplňků.

Postup využití slevy:

Sleva platí při nákupu na e-shopu, který naleznete na www.huskycz.cz. Při nákupu uplatníte slevu aktivováním kódu – na hlavní stránce nahoře klikněte na %bonus, rozbalí se lišta, do pole kód slevy vepište svůj unikátní kód z poukazu a klikněte na aktivovat. Při nákupu se Vám sleva odečte. Sleva se nevztahuje na akční a již zlevněné zboží.


Společnost KUCHYNĚ Gorenje nabízí 25% slevu z maloobchodní ceny kuchyňského nábytku a obývacích sestav

Skupina  Gorenje  patří  mezi  vedoucí  evropské  výrobce  domácích  spotřebičů  s  více  než  šedesátiletou tradicí. Jejím posláním je vytvořit komfortní domov prostřednictvím originálních, technologicky vyspělých produktů s výjimečným designem a současně šetrných k životnímu prostředí.Prodejní síť značky KUCHYNĚ gorenje se zaměřuje nejen na široký sortiment kuchyňského nábytku, ale také na nabídku domácích spotřebičů značky gorenje reprezentující technologickou a designovou špičku ve své oblasti.

KUCHYNĚ gorenje jedinečným způsobem spojují moderní kuchyňský nábytek a spotřebiče jedné značky. Díky tomuto propojení a individuálnímu přístupu zkušených profesionálů ve studiích KUCHYNĚ gorenje na  jednom  místě  získáte  do  detailu  promyšlené  řešení,  přizpůsobené  parametrům  kuchyně  i  vašim představám.

Postup využití slevy:

Všechny produkty společnosti i kamenné prodejny najdete na www.gorenje.cz. Slevu lze uplatnit na všech kamenných prodejnách KUCHYNĚ Gorenje předložením poukazu


Společnost Spindl.info nabízí ubytování Špindlerův Mlýn se slevou minimálně 15%

Postup využití slevy:

Veškerá komunikace musí probíhat se společností Spindl.info, která následně prověří volné kapacity vybraného ubytovacího zařízení. Na poukazu naleznete e-mailovou adresu na společnost Spindl.info i unikátní kód, který vepíšete do předmětu Vašeho e-mailu. Případné dotazy Vám rádi zodpoví na tel. 603 155 397, kontaktní osoba paní Lucie Jandurová.

Vybírat můžete z těchto ubytovacích kapacit:

AQUAPARK  ŠPINDL

Přijeďte si užít relaxaci, spoustu zábavy a sportovního vyžití v srdci překrásné přírody Krkonoš. Aquapark hotel Špindlerův Mlýn s možností ubytování v přilehlých devíti budovách nabízí také restauraci pro Vaše stravování, budovu aquaparku s vodními atrakcemi, wellness centrum a solnou jeskyni. V zimě oceníte ubytování u sjezdovky, pouze 50 m od lanovky a skiareálu Medvědín – Špindlerův Mlýn. Parkování přímo u hotelu je pro ubytované zajištěno zdarma. 

Aquapark Špindl nabízí našim zákazníkům:

  • 15% slevu z last minute ubytování
  • 15% slevu pultového ceníku ( v případě, že není vypsána žádná last minute nabídka )
  • 15% sleva na pobytové balíčky

Více informací najdete na www.aquaparkspindl.cz.

HOTEL PRAHA
Hotel se nachází v samém centru Špindlerova Mlýna a nabízí našim zákazníkům 15% slevu na ubytování, wellness služby a konzumaci v restauraci hotelu Praha či Silver Rock baru.
Více na www.spindl-hotelpraha.cz.

HOTEL HORNÍ PRAMEN
Hotel se nachází na jižním svahu obráceném k centru Špindlerova Mlýna a má terasu s překrásným výhledem na celé horské středisko. Našich zákazníkům nabízí:

  • 15% slevu z last minute ubytování
  • 15% slevu pultového ceníku ( v případě, že není vypsána žádná last minute nabídka )
  • 15% sleva na pobytové balíčky

Více informací najdete na www.hornipramen.cz.

Společnost Felicity Hotels Špindlerův Mlýn Vám nabízí ubytovací kapacity ve svých dvou objektech a to Hotel Sněžka a GRAND Appartments

HOTEL SNĚŽKA
je rodinný hotel s dlouholetou tradicí a nachází se nedaleko centra Špindlerova Mlýna. Hotel je nejen díky své poloze ideálním ubytováním pro sportovní či společenské vyžití jak v zimních, tak letních měsících. Z oken pokojů a restaurace je nádherný výhled na sjezdové tratě Medvědín a údolí Sv. Petra. Hotel nabízí 31 luxusně vybavených pokojů, Spa centrum, lobby bar a restauraci s wifi.

GRAND APPARTMENTS jsou situované přímo v centru Špindlerova Mlýna a nabízí ubytování ve stylových dvoulůžkových pokojích s možností přistýlky a luxusních apartmánech pro čtyři osoby, které Vám zajistí dostatečné pohodlí během Vašeho pobytu. Celý objekt GRAND Apartments disponuje sedmi pokoji. Spojením dvou dvoulůžkových pokojů je možné vytvořit apartmán typu „family suite”. Tento rodinný pokoj má dva oddělené pokoje, každý pokoj s vlastní koupelnou.

V obou objektech obdrží naši zákazníci 15% slevu na ubytování se snídaní.

Více informací najdete na www.felicity.cz. Sleva se nevztahuje na termín 27.12. 2017 – 1.2. 2018. 


Společnost VEGA TOUR nabízí jedinečnou slevu 10% ze všech svých i již zlevněných zájezdů

Společnost VEGA TOUR udává směr v autokarové přepravě více než 25 let. Patří mezi přední evropské dopravní společnosti zabývající se zájezdovou a linkovou dopravou. V současné době se zaměřuje taktéž na luxusní plavby po Středozemním moři, poznávací zájezdy po celé Evropě, dopravě k moři (Chorvatsko, Itálie) a dopravě v zimním období do francouzských Alp. Pro své partnery a klienty zajišťuje nejen klasické zájezdy, ale i zájezdy pro firmy, teambuildingové akce, komplexní zajištění programů, ale i pronájem autobusů a další služby cestovního ruchu.

Postup využití slevy:
Sleva platí pro objednávky přes internetové stránky https://ck.vegatour.com. Pro přiznání slevy uveďte v objednávce do kolonky „Zadejte slevový kód“ slevový kód, který získáte z poukazu na provozovnách HAVEX-auto a klikněte na tlačítko OK. Sleva Vám bude automaticky odečtena.