Přichází Škoda Fabia Monte Carlo

sportovním podvozkem. Tato sportovní verze Fabie vychází z verze Ambiente a jsou pro ni charakteristické černé doplňky a sportovní interier RS. Konkrétně se jedná o černě lakované plastové lemování spodní části karoserie včetně blatníků, černá střecha, černá mřížka chladiče, kryty zpětních zrcátek a zatmavené světlomety. Černou barvou na sebe upoutají také hliníková šestnáctipalcová kola Comet. Přesuňme se do interiéru. Ten bude možné zvolit buď jen v černém provedení nebo v kombinaci s červenou barvou, která bude na středech sedadel a ve výplních dveří. Jak u černé tak u červené variant bude shodné černé čalounění stropu. Sportovní vzhled doplní malý kožený paket. Volant je potažen černou perforovanou kůží s červeným obšitím. Madlo ruční brzdy a manžeta řadící páky je pro červený interiér v provedení ve variantě s červeným obšitím. Sportovní dojem dotváří prahové lišty a kovové kryty pedálů.

A co se ukrývá pod kapotou? V závislosti na konkrétním trhu se bude Fabia Monte Carlo prodávat s motory 1,2 HTP/44kW, 1,2 12V HTP/51kW, 1,4 16V/63 kW a 1,2 TDI CR/55kW, 1,2 TSI v obou výkonových variantách 63kW a 77kW a konečně s motorem 1,6 TDI  o výkonech 55kW, 66kW a 77kW. Od letošního února můžete vozi Fabia Monte Carlo objednávat na našich pobočkách.    

Cena vozu, který již v základní výbavě přináší mimo jiné klimatizaci a rádio, startuje nyní, díky zaváděcímu bonusu TSI Start, na 319 900 Kč.

Poprvé naživo se veřejnost bude moci s vozem seznámit na letošním ženevském autosalonu od 4. března. Prohlédněte si krátké video o Fabii Monte Carlo již nyní ZDE nebo si projeďte slavné “Monte” a poslechněte si zajímavosti o tomto legendárním závodě.