Škoda Fabia COMBI již od 299 900 Kč nebo od 2 995 Kč měsíčně

Pořiďte si nyní nový vůz Škoda ještě výhodněji! Vozy skladem a ihned k odběru.

Jak je naším zvykem, snažíme se Vám přinášet ty nejvýhodnější nabídky na trhu. A ne jinak je tomu nyní. V rámci našich skladových zásob jsme pro vás vybrali model Škoda Fabia, která byla, je a jistě bude nejen pro našince velmi oblíbeným vozem. Nabízí skvělý design přední i zadní části, osvěžený interiér i moderní asistenční systémy. Také bezpečnost je pro model Škoda Fabia tím nejdůležitějším – ve voze najdete 6 airbagů.

Škoda Fabia je ideální vůz pro ty, kteří ocení nízkou spotřebu a výhodnou cenu. Nyní je pro vás u HAVEX-auto k dispozici za méně než 300 000 Kč. Využijte naší nabídky na výprodej skladových vozů a pořiďte si váš vůz za tu nejlepší možnou cenu a to od 299 900 Kč, nebo od 2 995 Kč měsíčně.

Škoda Fabia COMBI od 299 900 Kč nebo od 2 995 Kč/měsíčně

Podrobné informace k nabídce:
  • nabídka je na model Škoda Fabia COMBI ACTIVE 1,0 TSI 70 kW
  • výhodný bonus s financováním se Škoda Financial Services
  • necháte nám svůj vůz protiúčtem
Ve výbavě Active získáte:
  • elektrické ovládání oken vpředu, vyhřívaná zrcátka
  • klimatizaci, rádio Swing, centrální zamykání s dálkovým ovládáním
  • ocelová kola 15´s kryty kol
  • senzor světel

Všechny nabídky můžete v klidu prodiskutovat s našimi prodejci osobně, emailem nebo telefonicky. Doptat se detailně na podmínky koupě, sjednat si předváděcí jízdu, nebo se pouze ujistit, že vybraný model splní Vaše očekávání. Naše provozovny najdete na těchto místech:

Vrchlabí

VRCHLABÍ

více kontaktů
Nová Paka

NOVÁ PAKA

více kontaktů
Chlumec nad Cidlinou

CHLUMEC NAD CIDLINOU

více kontaktů
Mladá Boleslav

MLADÁ BOLESLAV

více kontaktů
Praha 7 - Holešovice

PRAHA 7 – JATEČNÍ

více kontaktů

*Vzorový příklad financování vozu Škoda Fabia 1,0 TSI 70 kW ve výbavě ACTIVE, barva bílá candy, v ceně 299 900 Kč vč. DPH. Výše akontace 30 %, doba splácení 36 měsíců, poslední nerovnoměrná splátka 149 950,- Kč, měsíční splátka 2 995 Kč včetně DPH a včetně pojištění STANDARD s 10 % spoluúčastí. Tato indikativní nabídka není nabídkou ve smyslu §132 zákona č.89/2012 Sb., občanského zákoníku. Jejím přijetím nevzniká mezi společností Škoda Financial Services a druhou stranou závazkový vztah. Nabídka platí do 31.10.2021. Vyobrazení vozu je ilustrativní.