Škoda KAMIQ již od 419 900 Kč nebo za 4 160 Kč měsíčně

VÝPRODEJ SKLADOVÝCH VOZŮ Škoda KAMIQ

Unikátní, s nadčasovým designem, jedinečný do města, ale s výhodami SUV vozu, plný chytrých asistentů i bezpečnostních prvků – tak přesně takový je Škoda KAMIQ. Dokonalý pro ty, kteří se nehoní za aktuálními trendy, ale vytváří si své vlastní. Síla a odvaha vždy vychází zevnitř. A KAMIQ se v tomto ohledu nijak neliší, protože plynule spojuje emočně nabitý design interiéru a exteriéru. KAMIQ je zároveň bezpečný a úsporný vůz, se kterým zaparkujete kdekoliv a díky jeho vyššímu podvozku pohodlně nastoupíte i vystoupíte. A nyní od nás můžete se svými vozem ihned odjet, vozy máme skladem.

U vozu KAMIQ je bezpečnost na prvním místě, a proto má devět airbagů, včetně airbagu v oblasti kolen, a spoustu jízdních asistenčních systému, například Asistent změny jízdního pruhu (Side Assist) nebo proaktivní ochranu cestujících (Crew Protect Assist). Charakteristickým znakem vozů značky Škoda jsou jedinečné vlastnosti Simply Clever. Tato sofistikovaná řešení, která usnadňují každodenní život, najdete ve voze KAMIQ všude, kam se podíváte. Škoda KAMIQ je postavena na nejnovější modulární platformě MQB, a díky tomu je vůz možné vybavit nejmodernějšími technologiemi. Jakkoliv dlouhá cesta pro vás bude skvělým zážitkem a zaručí Vám bezpečnou jízdu.

Nyní si u nás tento vůz můžete v rámci naší akční nabídky pořídit za exkluzivní cenu od 419 900 Kč nebo od 4 160 Kč měsíčně.
Máte-li rádi jistotu a klid, tak pro vás máme i variantu s předplaceným servisem na 5 let/60 000 km od 4 269 Kč měsíčně.

 

Škoda KAMIQ od 419 900 Kč
nebo od 4 160 Kč/měsíčně

Další informace k nabídce:

  • nabídka se týká modelu Škoda KAMIQ 1,0 TSI 81 kW
  • prodloužená záruka 5 let /100 000 km ZDARMA
  • akční cena je platná při výkupu vašeho vozu a využití financování

    V této akční nabídce získáte ve výbavě např.:
  • Kola z lehké slitiny Orion 6J x 16″, kožený 2ramenný multifunkční volant
  • Parkovací senzory vzadu, tempomat s omezovačem rychlosti
  • Zimní paket I (vyhřívaná přední sedadla a trysky ostřikovačů)
  • Manuální klimatizaci, Bluetooth, Smartlink, Maxi Dot 

Neváhejte a přijďte si k nám na showroom vyzkoušet, jaké je to řídit Škoda KAMIQ. Jak jinak oceníte jeho jízdní vlastnosti než za volantem? Zkontaktujte naše prodejce a rezervujte si čas své testovací jízdy ještě dnes. Naše pobočky najdete na těchto místech:

Vrchlabí

VRCHLABÍ

více kontaktů
Nová Paka

NOVÁ PAKA

více kontaktů
Chlumec nad Cidlinou

CHLUMEC NAD CIDLINOU

více kontaktů
Mladá Boleslav

MLADÁ BOLESLAV

více kontaktů
Praha 7 - Holešovice

PRAHA 7 – JATEČNÍ

více kontaktů

*Vzorový příklad financování vozu Škoda KAMIQ 1,0 TSI 81 kW akční model v barvě bílá candy v ceně 419 900 Kč vč. DPH. Výše akontace 30 %, doba splácení 36 měsíců, poslední nerovnoměrná splátka 209 950,- Kč, měsíční splátka 4 160 Kč včetně DPH a včetně pojištění STANDARD s 10 % spoluúčastí. Tato indikativní nabídka není nabídkou ve smyslu §132 zákona č.89/2012 Sb., občanského zákoníku. Jejím přijetím nevzniká mezi společností Škoda Financial Services a druhou stranou závazkový vztah. Vyobrazení vozu je ilustrativní. Akce platí do vyprodání zásob.

*Vzorový příklad financování vozu Škoda KAMIQ 1,0 TSI 81 kW s předplaceným servisem v barvě bílá candy v ceně 419 900 Kč vč. DPH. Výše akontace 60 %, doba splácení 60 měsíců, splátka 4 269 Kč včetně DPH včetně pojištění STANDARD s 10 % spoluúčastí. Tato indikativní nabídka není nabídkou ve smyslu §132 zákona č.89/2012 Sb., občanského zákoníku. Jejím přijetím nevzniká mezi společností Škoda Financial Services a druhou stranou závazkový vztah. Vyobrazení vozu je ilustrativní. Akce platí do vyprodání zásob.