Prodej vozů Alfa Romeo, Jeep, Fiat a Fiat Professional nyní NOVĚ ve Vrchlabí


Naše dceřinná firma IMOFA rozšířila v letošním roce síť svých poboček v Praze a nyní v rámci většího přiblížení zákazníkům je dalším místem město Vrchlabí v Krkonoších. Společnost IMOFA spol. s r.o. je na českém trhu leaderem ve svém oboru již dlouhá léta, díky bohatým a dlouholetým zkušenostem poskytuje komplexní služby v oblasti prodeje vozů a autorizovaného servisu vozů značek Jeep, Alfa Romeo, Fiat, Abarth, Fiat Professional. Nově do svého portfólia značek přibrala i motocykly renomovaných značek s bohatou historií Piaggio, Vespa, Aprilia a Moto Guzzi

Pro váš nový vůz nemusíte jen do Prahy, nyní je možné zavítat i východních Čech, do Krkonoš, kde si v prostředí jim vlastním můžete vyzkoušet vozy značky Jeep, například nový Jeep Compas, Wrangler, Grand Cherokee a Renegade, nebo novinku na trhu Jeep Gladiator. Milovníkům elegance, vkusu a moderních technologií můžeme nabídnou vozy značky Alfa Romeo. Pokud dáváte přednost spíše značce Fiat, tak právě pro vás máme modely 500,500L, 500X, Panda, nebo třeba rodinný vůz Fiat Tipo. V nabídce nechybí ani nové užitkové vozy značky Fiat Professional pro vaše bezpečné a bezstarostné podnikání. Zde můžete vybírat mezi modely Fiorino, Dobló, Talento a Ducato.

Všechny zmíněné vozy a mnohé další, je od teď možné zakoupit nyní NOVĚ ve Vrchlabí.  Během samotného výběru vozu vám je k dispozici náš kvalifikovaný personál, který je vám vždy ochotný se vším poradit. Pro všechny tyto značky zajišťujeme i autorizovaný servis, budete mít tedy vždy vše bez starostí a na jednom místě. Kontakty najdete ZDE.