Jirka Prskavec jede na Mistrovství Evropy

Náš dlouholetý partner a Mistr světa Jiří Prskavec startuje o tomto víkendu olympijskou sezónu na Mistrovství Evropy v italské Ivrea. 

Po kvalitní zimní přípravě na ostrově Reunion, narození druhého potomka Marka, které Jirkovi zajistilo novou a krásnou životní roli tatínka, a finální přípravě v Praze startuje olympijská sezóna Jirky Prskavce o tomto víkendu Mistrovstvím Evropy v italské Ivrea

Do dějiště závodů, italského města Ivrea, odcestoval Jirka s 3 týdenním předstihem, a to především z důvodu, že na této trati nikdy netrénoval ani nejel žádný závod. Kvalifikační jízdu absolvuje ve čtvrtek  6. 5.  a v pátek 7. 5. bude startovat v závodě hlídek. 

Finále letošního Mistrovství Evropy, na které se Jirka velmi pečlivě připravoval, se pak pojede v sobotu 8.5..  My budeme určitě fandit a to u přímého přenosu na ČT Sport od 9:45 hodin.

Dalším vrcholem letošní sezóny bude Světový pohár v Praze Troji 10. -13. 6., a potom již bude následovat předolympijká příprava v Tokiu a hlavní vrchol sezóny,  Letní olympijské hry, které začínají 23. 7. 2021. I na olympiádě budeme Jirkovi partnerem a věříme, že opět zacinká cenný kov.