Představení nového modelu Škoda Enyaq IV

Plně elektrické SUV Škoda Enyaq iV je tu. Jedná se o vůbec první elektrický vůz postavený na platformě MEB, díky které nabízí špičkovou techniku, rychlé nabíjení a vysoký dojezd. Slavnostní představení – Den D pro vás chystáme na čtvrtek 13. 5. Přijďte si prohlédnout a otestovat si nový vůz Škoda Enyaq iV na naše pobočky ve Vrchlabí, Nové Pace, Chlumci nad Cidlinou, Mladé Boleslavi a v Praze Holešovicích. 

Enyaq iV představuje atraktivní, nekompromisní elektrické SUV, které naplno využívá příležitostí nabízených platformou a koncepcí elektrického pohonu. Sebevědomý výraz přídě s přimhouřenými světlomety dává tušit dynamické schopnosti modelu Enyaq iV. 
Design této žhavé novinky je pokrokový, umocněný prvkem volitelné přední masky chladiče Crystal Face, která je podsvícená 130 diodami. Výrazný, robustní vzhled, velká kola a emocionální design, jasně určuje, že s tímto vozem budete králem silnic. Zároveň právě robustnost vozu zaručí, že se v něm budete cítit jistě a bezpečně.

Škoda Enyaq iV přijíždí se zcela novými Design Selections. To jsou ucelené výbavové a designové prvky, které odpovídají různým potřebám a vkusu zákazníků. Jednotlivé Design Selections se liší materiálem a provedením čalounění, barvou ozdobných prvků i provedením přístrojové desky.  Enyaq iV je dodáván s 13″ infotainmentem. Ovládání je doplněno o dotykovou lištu, kterou lze používat k ovládání hlasitosti, zoomu mapy v navigaci, nebo ke změně teploty klimatizace. Součástí výbavy je také SmartLink, který umožňuje použití vašich oblíbených aplikací přímo v autě prostřednictvím infotainmentu. Škoda Connect navíc zajišťuje soubor online služeb, které zahrnují proaktivní servis, diagnostiku, aktualizaci softwaru a základní funkce pro elektrovozy v rámci balíčku Vzdáleného přístupu.

NabíjeníEnyaq iV nabízí dvě varianty výkonných elektromotorů (132 kW a 150 kW), které dosahují vyšší energetické účinnosti oproti spalovacím motorům, mají nulové provozní emise CO₂ a maximální točivý moment dostupný již od nulových otáček. Díky pohonu zadních kol a malému stopovému průměru otáčení 9,3 m je Enyaq iV obratný a lépe ovladatelný zejména v městském provozu.  
Při jízdě elektromobilem šetříte nejen životní prostředí, ale také svoji peněženku. Čekají na vás bonusy v podobě finančních úlev, zvýhodnění při parkování či v provozu a mnohé další.

Enyaq iV je plný chytrých asistenčních systémů, které vám usnadňují a zpříjemňují cesty do práce i za zábavou. Například systém rozpoznání dopravních značek využívá multifunkční kameru a údaje z navigačního systému a na základě jejcih součinnosti rozpoznává a následně řidiči zobrazuje dopravní značky. Systém zpracovává dopravní značení omezení rychlosti, zákazu předjíždění, zákazu vjezdu na jednosměrnou komunikaci a veškeré dodatečné pokyny, včetně značení konce omezení. 
Abyste při parkování už nikdy nenarazili do překážky před nebo za vozem, je vůz Enyaq iV vybaven Asistentem pro manévrování, který v případě hrozící srážky vůz zastaví.

Objednejte se na testovací jízdu na pobočce, která Vám nejvíce vyhouje a to přímo u našich prodejců nových vozů, nebo telefonicky zdarma na čísle 800 217 220. 

Vrchlabí

VRCHLABÍ

více kontaktů
Nová Paka

NOVÁ PAKA

více kontaktů
Chlumec nad Cidlinou

CHLUMEC NAD CIDLINOU

více kontaktů
Mladá Boleslav

MLADÁ BOLESLAV

více kontaktů
Praha 7 - Holešovice

PRAHA 7 – JATEČNÍ

více kontaktů