Využijte naše výhodné benefity 0 % úrok nebo slevu 25 000 Kč při financování

Pořiďte si nyní nový vůz Škoda ještě výhodněji!

S příchodem jarního období je tady i chuť udělat ve svém životě nějaké změny, pořídit si něco, po čem již dlouho toužíme a ještě nebyl ten správný čas a konstalace. U nás vám toto můžeme splnit, ale neměli byste váhat, protože platnost naší akce je omezená. Nový vůz u nás nyní pořídíte s výhodami, které už se nemusí opakovat, proto opravdu není čas na dlouhé rozhodování. Využijte nyní naší nabídky a pořiďte si svůj vůz s jedním z našich výhodných benefitů, vybrat si můžete 0 % úrok, nebo slevu 25 000 Kč při využití financování.

Neváhejte, nabídka platí jen do 30.4. a to jak na skladové vozy, tak na vozy na objednávku.

Do této akce jsme pro vás vybrali modely vozů tak, abychom pokryli požadavky co nejširšího zástupu řidičů. Od nejoblíbenějšího českého vozu Fabia, Fabia COMBI, dále modely Scala, KAMIQ, Octavia, Octavia COMBI, Superb a Superb COMBI až po SUV modely Karoq a Kodiaq

Nemusíte se obávat, že byste díky současné epidemiologické situaci omezenou nabídku benefitů propásli. Máme pro Vás řešení v podobě chytrého výběru a nákupu vozu na www.prodej-vozu.cz. Tyto Vám umožní si detailně prohlédnout vybraný vůz, jak zvenčí tak uvnitř, nabídnou nejlepší alternativy k vašemu výběru. A to vše bez nutnosti osobní návštěvy na showroomech HAVEX-auto. Vše vyřídíte jednoduše a online z pohodlí Vašeho domova či kanceláře. 

360° snímky vozů   
V kartě vozu na stránkách www.prodej-vozu.cz naleznete na hlavní fotce vozu ikonu 360°, na níž stačí kliknout a můžete si obejít vůz z každého úhlu, včetně interiéru.

HAVEX-auto Virtual Showroom     
Umožní Vám být ve spojení s prodejním personálem pomocí video hovoru, během něhož dle Vašich instrukcí a přání ukážeme na kameru každý detail vozu, který Vás bude zajímat, odpovíme veškeré dotazy, nabídneme doplňkové služby, příslušenství, výhodné financování, pojištění, atd. A to všechno v přímé interakci s prodejcem, stejně jako tomu je při fyzické návštěvě showroomu. Vše z pohodlí domova, kanceláře, v podstatě odkudkoliv, kde je stabilní internetové připojení. V každé kartě vozu najdete odkaz na virtuální showroom a můžete si objednat svůj termín.

Doporučovač
Jako první na automobilovém trhu přinášíme chytrý doporučovač vozů, který na základě vybraných parametrů vozidla, které si momentálně v kartě vozu prohlížíte, navrhne další tři možné alternativy vozů, které nejvíce vyhovují vašim představám. Bez nutnosti překlikávání, ukládání, překrývání nabídek, abyste vozy mohli porovnat. U nás díky porovnávači máte vše rychle, jednoduše a na jednom místě. Stačí si jen vyhodnotit plusy a mínusy a v klidu vybrat nejlepší vůz pro vás.

Chatbox
Díky online Chatboxu je vám náš odborný a certifikovaný prodejní personál plně k dispozici online a v reálném čase a to od 8:00 hod. až do 21:00 hod. Cokoliv Vás tedy zajímá o voze, nabídce služeb, odpovíme pomocí online chatu. Chatbox se zobrazí automaticky, stačí jen napsat dotaz a my rádi odpovíme. 

Neváhejte a kontaktujte naše prodejce. Připraví vám nabídku na míru dle vašich přání a požadavků.

Vrchlabí

VRCHLABÍ

více kontaktů
Nová Paka

NOVÁ PAKA

více kontaktů
Chlumec nad Cidlinou

CHLUMEC NAD CIDLINOU

více kontaktů
Mladá Boleslav

MLADÁ BOLESLAV

více kontaktů
Praha 7 - Holešovice

PRAHA 7 – JATEČNÍ

více kontaktů

.