Jarní servisní prohlídka vozu za 249 Kč

Využijte cenově výhodnou Jarní kontrolu vašeho vozu v termínu od 15. 3. do 31.5. 2021. Jistota za volantem jen za 249 Kč? Ano, správná volba…

Zima se v letošním roce ukázala opravdu v plné síle, proto je třeba poklást si otázku, na kolik se všudypřítomná posypová sůl či štěrk, mrazivé počasí a výkyvy teplot podepsaly na kondici Vašeho plechového miláčka. Je Váš vůz dostatečně připravený na přicházející jarní sezonu? Přivezte Váš vůz k nám do HAVEX-auto a my prověříme jeho kondici, zkontrolujeme podvozek, pneumatiky včetně rezervy i veškeré kapaliny. V případě zjištění problému či závady Vám nabídneme opravu za příznivou cenu. Zároveň jsme pro Vás připravili nabídku vybraného originálního příslušenství se slevou až 20 %.

Dárek pro prvních 100 zákazníků

Pro prvních 100 zákazníků, kteří se objednají na Jarní servisní prohlídku v našich autorizovaných servisech, jsme připravili praktický dárek.

Jarní servisní kontrola u nás zahrnuje:

  • diagnostiku – výpis paměti závad (protokol zákazníkovi k dispozici k nahlédnutí)
  • kontrolu stavu akumulátoru
  • kontrolu tlaku a stavu pneumatik včetně rezervy
  • kontrolu brzdového systému a podvozku
  • kontrolu množství motorového oleje, chladící kapaliny a brzdové kapaliny
  • kontrolu funkčnosti a nastavení osvětlení (kromě xenonů)
  • kontrolu funkce stěračů a ostřikovačů
  • kontrolu platnosti technické kontroly

Chováme se zodpovědně. Naše servisní služby poskytujeme bez omezení tak, abychom vám zajistili maximální ochranu, mobilitu a v případě potíží vám dokázali pomoci. Přijali jsme přísná opatření a proto se u nás budete cítit zcela bezpečně.

Na jarní servisní prohlídku se můžete objednat na našich pobočkách ve Vrchlabí, Nové Pace, v Chlumci nad Cidlinou, Mladé Boleslavi a v Praze Holešovicích a  Bohnicích.

Kontaktujte nás zdarma na Zákaznické lince na telefonním čísle 800 217 220, rádi Vám podáme bližší informace a domluvíme s Vámi termín Vaší návštěvy v našem autorizovaném servisu Škoda. 

Chcete se objednat on-line na Jarní servisní prohlídku a to v termínu a čase, který Vám vyhovuje? Po vyplnění a odeslání jednoduchého formuláře Vás do 24 hodin po obdržení mailu zkontaktuje zástupce servisu a objednávku potvrdí Vámi zvoleným způsobem.

Svěřte se do péče našich profesionálů a užijte si jaro plné výjimečných zážitků.

Kompletní nabídku najdete v našem katalogu: