Akční nabídka modelu SEAT Arona se zvýhodněním až 101 200 Kč

Arona

Zaujala vás značka SEAT? Značka, jejímž mottem je nezůstat na jednom místě, být neustále v pohybu a vychutnat si každý okamžik naplno? Dobrá volba! Vozy SEAT jsou designové, plné nejmodernějších asistentů a technologií a zaručí vám, že vás na silnici rozhodně nikdo nepřehlédne.

Právě pro vás máme nyní nabídku na městské SUV SEAT Arona se zvýhodněním až 101 200 Kč a s 5letou zárukou s využitím financování se SEAT Financial Services.

SEAT ARONA Seznamte se s městským crossoverem pro odvážné řidiče. SEAT Arona je prvním modelem značky v segmentu kompaktních crossoverů A0. SEAT Arona si poradí s každou překážkou, kterou před něj postavíte. Crossover, jenž byl stvořen pro odvážné. Dynamické křivky. Široké možnosti individualizace s kontrastním lakováním. Vyspělé technologie jako LED světlomety a neomezená konektivita díky systému Full Link. Nejmodernější bezpečnostní prvky včetně systému sledování mrtvého úhlu. 400litrový zavazadlový prostor. Nyní navíc s 5letou zárukou.

Aktuální vozy v nabídce:

{GEN.cars[509972]}

Neváhejte a přijďte si k nám na showroom vyzkoušet, jaké je to řídit  městský CROSSOVER SEAT ARONA. Jak jinak oceníte jeho jízdní vlastnosti než za volantem? Zkontaktujte naše prodejce a rezervujte si čas své testovací jízdy ještě dnes.

Chlumec nad Cidlinou

CHLUMEC NAD CIDLINOU

více kontaktů
SEAT Arona: Kombinovaná spotřeba a emise CO2: 4,7-5,0 l / 100 km, 93-115 g/km. *Uvedené zvýhodnění je platné pouze s financováním od SEAT Financial Services v akci SEAT PLUS a Trade In. Tato indikativní nabídka není nabídkou ve smyslu § 1732 zákona č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku, a jejím přijetím nevzniká mezi společností ŠkoFIN s.r.o. a druhou stranou závazkový vztah. Akce platí na skladové vozy, detailní nabídka je k dispozici u našich prodejců. Akce trvá do 31. 3. 2021  nebo do odvolání. Použitá vyobrazení jsou pouze ilustrativní.