Akční nabídka modelu SEAT Tarraco se zvýhodněním až 124 800 Kč

Tarraco

Zaujala vás značka SEAT? Značka, jejímž mottem je nezůstat na jednom místě, být neustále v pohybu a vychutnat si každý okamžik naplno? Dobrá volba! Vozy SEAT jsou designové, plné nejmodernějších asistentů a technologií a zaručí vám, že vás na silnici rozhodně nikdo nepřehlédne.

Právě pro vás máme nyní nabídku na suverénní SUV SEAT Tarraco sezvýhodněním až 124 800 Kč a s 5letou zárukou s využitím financování se SEAT Financial Services.

SEAT TARRACO SEAT Tarraco byl zkonstruován pro ty řidiče, kteří touží po vozidle, jež by jim poskytlo jak potěšení z jízdy, tak i funkčnost. Pro zákazníky, kteří potřebují praktičnost až sedmimístného interiéru s prostorem pro cestování s celou rodinou a přáteli, ale zároveň oceňují vozidlo, které pohotově reaguje na požadavky řidiče a nabízí dynamické jízdní vlastnosti. 

Má veškeré asistenční systémy, potřebné k ještě komfortnější a bezpečnější jízdě, a to i v náročných provozních podmínkách,  jako je např. asistent pro sledování dopravních značek, asistent pro jízdu v dopravní koloně a asistent pro stav nouze (Emergency Assist). Nové až sedmimístné SUV, SEAT Tarraco, je koncipované pro maximální vnitřní prostor a komfort. Objevte jeho design, vyspělou techniku a bezpečnostní prvky!

Aktuální nabídka vozů

{GEN.cars[509774,509779]}

Neváhejte a přijďte si k nám na showroom vyzkoušet, jaké je to řídit  SUV SEAT TARRACO. Jak jinak oceníte jejich jízdní vlastnosti než za volantem? Zkontaktujte naše prodejce a rezervujte si čas své testovací jízdy ještě dnes.

Chlumec nad Cidlinou

CHLUMEC NAD CIDLINOU

více kontaktů
SEAT Tarraco: Kombinovaná spotřeba a emise CO2: 1,7-7,2 l / 100 km, 38-163 g/km. *Uvedené zvýhodnění je platné pouze s financováním od SEAT Financial Services v akci SEAT PLUS a Trade In. Tato indikativní nabídka není nabídkou ve smyslu § 1732 zákona č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku, a jejím přijetím nevzniká mezi společností ŠkoFIN s.r.o. a druhou stranou závazkový vztah. Akce platí na skladové vozy, detailní nabídka je k dispozici u našich prodejců. Akce trvá do 31. 3. 2021  nebo do odvolání. Použitá vyobrazení jsou pouze ilustrativní.