Měníme pravidla a spouštíme online prodej vozů!

Nákup vozu

V návaznosti na celospolečenskou situaci opět omezující pohyb a kontakt lidí, bychom Vám rádi představili, jak si bez obav, rychle a jednoduše koupíte své nové vysněné auto. Právě spuštěný web www.prodej-vozu.cz nabízí momentálně na 1 100 jak nových skladových, předváděcích, ročních, tak i prověřených ojetých vozů. Je rozhodně z čeho vybírat a jistě máme auto přesně podle vašich požadavků a přání.

Jsme připraveni na online prodej, jste i vy? Zkuste naše služby a uvidíte, že obavy jsou liché a ten komfort nákupu z pohodlí domova či kanceláře je lepší, než se trmácet na nejbližší showroom a zbytečně riskovat. A když k tomu přidáme při financování bonus 30 000 Kč, povinné ručení jen za 1 000 Kč nebo úrok od 2,99 %, pak není co řešit…

Jak tedy postupovat při nákupu vozu online?

1. Vyberte si vůz online z naší nabídky

360° snímky vozů   
V kartě vozu na stránkách www.prodej-vozu.cz naleznete na hlavní fotce vozu ikonu 360°, na níž stačí kliknout a můžete si obejít vůz z každého úhlu, včetně interiéru (momentálně nemáme ještě 100 % vozů dofocených, ale na dotaz snímky pořídíme a dodáme).

Doporučovač
Jako první na automobilovém trhu přinášíme chytrý doporučovač vozů, který na základě vybraných parametrů vozidla, které si momentálně v kartě vozu prohlížíte, navrhne další tři možné alternativy vozů, které nejvíce vyhovují vašim představám. Bez nutnosti překlikávání, ukládání, překrývání nabídek, abyste vozy mohli porovnat. U nás díky porovnávači máte vše rychle, jednoduše a na jednom místě. Stačí si jen vyhodnotit plusy a mínusy a v klidu vybrat nejlepší vůz pro vás.

HAVEX-auto Virtual Showroom     
Umožní Vám být ve spojení s prodejním personálem pomocí video hovoru, během něhož dle Vašich instrukcí a přání ukážeme na kameru každý detail vozu, který Vás bude zajímat, odpovíme veškeré dotazy, nabídneme doplňkové služby, příslušenství, výhodné financování, pojištění, atd. A to všechno v přímé interakci s prodejcem, stejně jako tomu je při fyzické návštěvě showroomu. Vše z pohodlí domova, kanceláře, v podstatě odkudkoliv, kde je stabilní internetové připojení. V každé kartě vozu najdete odkaz na virtuální showroom a můžete si do kalendáře objednat svůj termín.

Chatbox
Díky online Chatboxu je vám náš odborný a certifikovaný prodejní personál plně k dispozici online a v reálném čase a to od 8:00 hod. až do 21:00 hod. Cokoliv Vás tedy zajímá o voze, nabídce služeb, odpovíme pomocí online chatu. Chatbox se zobrazí automaticky, stačí jen napsat dotaz a my rádi odpovíme.

2. Vybrali jste si vůz, ale chcete ho přesto vidět na vlastní oči…

  • Vyplňte rezervační formulář v kartě vozu a odešlete napřímo do HAVEX-auto s doplňujícím požadavkem na osobní prohlídku. Prodejce HAVEX-auto se s Vámi následně spojí a dohodne termín a místo.
  • Zavoláte zdarma na HAVEX-auto Zákaznické centrum, které funguje každý den od 8:00 do 21:00 hodin na tel.: 800 217 220, případně napíšete na e-mail info@havex.cz a dohodnete si s prodejcem termín a místo osobní prohlídky.

Osobní prohlídka vozu může proběhnout:

  • na jakékoliv naší provozovně (Praha 6, Praha 7, Praha 8, Mladá Boleslav, Chlumec nad Cidlinou, Nová Paka, Vrchlabí)
  • na smluveném místě dle Vašich potřeb
  • vůz dovezeme až k Vám domů

3. Vůz znáte a zamilovali jste si ho, nic nebrání v nákupu vozu

Veškerá komunikace s prodejcem probíhá bez problémů telefonicky nebo e-mailem. Veškeré smluvní podklady (objednávka, smlouva, smlouva o financování nebo pojištění vozidla) vyřídíme online. Platbu v dnešní době není problém taktéž provést online. Vše jednoduše online.

4. Vůz jste zakoupili, a jak se k němu dostanete?

  • Vůz Vám doručíme až před dům, kancelář nebo jiné požadované místo ve Vámi preferovaný termín.
  • Vůz si můžete vyzvednout před provozovnami HAVEX-auto, chováme se zodpovědně, přijali jsme přísná opatření, a proto se u nás můžete cítit zcela bezpečně.