Oslavte s námi výročí 125 let Škoda AUTO!

Vozy škoda 125 let

Oslavte s námi výročí 125 let Škoda AUTO!

Již 125 let jsou vozy Škoda zárukou kvality a jistoty na silnicích, každý den jim svěřujeme své životy, provází nás na cestách do práce, na výlety a jsou našimi věrnými partnery. Některé z vás přesvědčí neodolatelnou cenovou výhodou, jiné mimořádnou výbavou nebo atraktivním provedením v limitované sérii. Ve speciální edici 125 let můžete nyní získat nejprodávanější modely české automobilky za ještě atraktivnější cenu. 

Pro milovníky této značky jsme v této edici připravili nabídku vozů za exkluzivní akční cenu nebo na operativní leasing s výhodnou měsíční splátkou včetně servisu. A kterých vozů se nabídka týká? Jsou to vámi oblíbené modely Škoda Fabia a Scala.

Nabídku vozů Škoda Fabia najdete ZDE.
Nabídku vozů Škoda Scala najdete ZDE.

Naše nabídka obsahuje i výhodné financování od Škoda Financial Services. V podstatě za málo peněz hodně muziky. Dopřejte si i Vy zcela nový, nadstandardně vybavený a cenově výhodný vůz.

Škoda Fabia byla, je a jistě bude nejen pro našince velmi oblíbeným vozem. Nyní nabízí pozměněný design přední i zadní části, osvěžený interiér i nové asistenční systémy. Také bezpečnost je pro novou Fabii tím nejdůležitějším – ve voze najdete 6 airbagů. Škoda Fabia je ideální vůz pro ty, kteří ocení nízkou spotřebu a výhodnou cenu.

Škoda Fabia od 269 900 Kč

Podrobné informace k nabídce 125 let:

 • nabídka je na model Škoda Fabia 1,0 TSI 70 kW
 • výhodný bonus s financováním se Škoda Financial Services

Ve výbavě 125 let získáte:

 • signalizace vzdálenosti při parkování vzadu
 • vyhřívání předních sedadel
 • vyhřívané trysky ostřikovačů předního skla
Fabia

Fabia

Škoda Fabia na operativní leasing od 4 444 Kč s DPH měsíčně včetně servisu

Podrobné informace k nabídce 125 let:

 • nabídka je na model Škoda Fabia 1,0 MPI 44 kW
 • výhodná měsíční splátka včetně servisu

Ve výbavě 125 let získáte:

 • signalizace vzdálenosti při parkování vzadu
 • vyhřívání předních sedadel
 • vyhřívané trysky ostřikovačů předního skla

Škoda Scala vás zaujme na první pohled emotivním designem. Jedná se o zcela nový vůz, který výrazně posouvá měřítka v oblasti technologií, bezpečnosti a designu. Vůz je vybaven moderními asistenčními systémy, až 9 airbagy a systémem tísňového volání. Škoda Scala je ideální vůz pro ty, kteří potřebují dostatek prostoru jak pro sebe, tak i pro svoji rodinu.

Škoda Scala od 346 900 Kč
nebo na operativní leasing za 5 999 Kč s DPH měsíčně včetně servisu

Podrobné informace k nabídce 125 let:

 • nabídka je na model Škoda Scala 1,0 TSI 81 kW
 • výhodný bonus s financováním Škoda Financial Services 
 • při operativním leasingu výhodná měsíční splátka včetně servisu

Ve výbavě 125 let získáte:

 • 16“ kola z lehké slitiny
 • vyhřívání předních sedadel
 • Sunset – zatmavená zadní okna
 • signalizaci vzdálenosti při parkování vzadu
 • TOP LED zadní světla s animovanými směrovkami
Scala

Všechny nabídky můžete v klidu prodiskutovat s našimi prodejci osobně, po mailech nebo telefonicky. Doptat se detailně na podmínky koupě, sjednat si předváděcí jízdu, nebo se pouze ujistit, že vybraný model splní Vaše očekávání. Naše provozovny najdete na těchto místech:

Vrchlabí

VRCHLABÍ

více kontaktů
Nová Paka

NOVÁ PAKA

více kontaktů
Chlumec nad Cidlinou

CHLUMEC NAD CIDLINOU

více kontaktů
Mladá Boleslav

MLADÁ BOLESLAV

více kontaktů
Praha 7 - Holešovice

PRAHA 7 – JATEČNÍ

více kontaktů

*’Vzorový příklad financování vozu Škoda Fabia 1,0 TSI 70 kW ve výbavě 125 let, barva modrá energy, v ceně 269 900 Kč vč. DPH. Výše akontace 40 %, doba splácení 60 měsíců, splátka 4 450 Kč včetně DPH a včetně pojištění STANDARD s 5% spoluúčastí.
Vzorový příklad operativního leasingu na vůz Škoda Fabia 1,0 MPI 44 kW ve výbavě 125 let, barva modrá energy, v ceně 294 900 Kč vč. DPH. Doba nájmu 60 měsíců, splátka 4 444 Kč včetně DPH a včetně pojištění STANDARD s 5% spoluúčastí.
‘Vzorový příklad financování vozu Škoda Scala 1,0 TSI 81 kW ve výbavě 125 let, barva modrá energy, v ceně 346 900 Kč vč. DPH. Výše akontace 35 %, doba splácení 60 měsíců, splátka 5 600 Kč včetně DPH a včetně pojištění STANDARD s 5% spoluúčastí.
*Vzorový příklad operativního leasingu na vůz Škoda Scala 1,0 TSI 81 kW 125 let v barvě modrá energy v ceně 417 900 Kč vč. DPH. Doba nájmu 60 měsíců, splátka 5 999 Kč včetně DPH včetně pojištění STANDARD s 5 % spoluúčastí.
Tato indikativní nabídka není nabídkou ve smyslu §132 zákona č.89/2012 Sb., občanského zákoníku. Jejím přijetím nevzniká mezi společností Škoda Financial Services a druhou stranou závazkový vztah.