Zimní servisní prohlídka vašeho vozu za 249 Kč

Zimní období je již za dveřmi a přichází čas na péči o váš vůz. Přivezte k nám váš vůz do servisu a my v rámci Zimní servisní prohlídky v ceně 249 Kč prověříme jeho kondici, zkontrolujeme stav akumulátoru, tlak a stav pneumatik včetně rezervy, množství motorového oleje, chladící i brzdové kapaliny, uděláme diagnostiku a spoustu dalšího. Akce je v termínu od 1. 10. do 30.11. 2020. Jistota za volantem jen za 249 Kč? Ano, správná volba…

V ohledu na současnou situaci jsme v rámci Vašeho bezpečí do bodů prohlídky zařadili i dezinfekci interiéru vozu ozónem. Samozřejmostí je výhodná nabídka zimních kompletních kol včetně Škoda Pneugarance a možnost přezutí nebo uskladnění kol za výhodné ceny. 

Ani vysoce kvalitní pneumatiky nejsou zcela odolné proti nástrahám, které na Vás mohou čekat na cestách. Ať už jde o hřebíky, nebo ostré obrubníky a kameny, poškození pneumatiky bývá většinou natolik rozsáhlé, že je potřeba pořídit si novou. A právě proto, aby pro Vás zničená pneumatika již neznamenala finanční ztrátu, Vám přinášíme program Škoda Pneugarance. Garanci na pneumatiku automaticky získáte pouze při koupi kompletního zimního kola v našich autorizovaných servisech Škoda. Kompletní nabídku zimních kol najdete v katalogu ZDE.

Pro prvních 100 zákazníků, kteří se objednají na Zimní servisní prohlídku v našich autorizovaných servisech, jsme připravili praktický dárek.

Co všechno na Vašem voze za 249 Kč zkontrolujeme?

  • kontrola stavu akumulátoru pomocí zátěžového testu
  • kontrola tlaku a stavu pneumatik včetně rezervy
  • kontrola brzdového systému a podvozku
  • kontrola funkce stěračů a ostřikovačů
  • kontrola množství motorového oleje, chladící kapaliny a brzdové kapaliny
  • kontrola funkčnosti a nastavení osvětlení (mimo xenonových a LED světel)
  • diagnostika – výpis paměti závad – protokol zákazníkovi k dispozici k nahlédnutí
  • kontrola platnosti technické kontroly
  • NOVĚ dezinfekce interiéru vozu ozónem

V případě zjištění problému či závady vám nabídneme opravu za příznivou cenu. Pokud oprava dosáhne částky minimálně 2 500 Kč s DPH, bude Vám cena za zimní servisní akci z faktury odečtena.

Na našich provozovnách se stále chováme zodpovědně. Stále dodržujeme přísná opatření a proto se u nás budete cítit zcela bezpečně.

Jak se můžete na Zimní servisní akci objednat?

Kontaktujte nás zdarma na Zákaznické lince na telefonním čísle 800 217 220, rádi Vám podáme bližší informace a domluvíme s Vámi termín Vaší návštěvy v našem autorizovaném servisu Škoda. 

Chcete se objednat on-line na Zimní servisní prohlídku a to v termínu a čase, který Vám vyhovuje? Po vyplnění a odeslání jednoduchého formuláře, s výběrem pobočky Vás do 24 hodin po obdržení mailu zkontaktuje zástupce servisu a objednávku potvrdí Vámi zvoleným způsobem.

Kompletní nabídku najdete v našem katalogu: