Jiří Prskavec jede na Olympiádu.

Náš dlouholetý partner Jiří Prskavec vyhrál třetí nominační závod a zaručil si tak účast na Olympiádě pro rok 2021, která se bude konat v Tokiu. Jsme si jisti, že nejen my v HAVEX-auto jsme na Jirku náležitě hrdi a přejeme mu, aby svou nominaci proměnil ve stupně vítězů. Jsme rádi, že budeme u toho, až si bude plnit své sny a budeme Jirku plně podporovat. 

Po dvojnásobném vítězství v prvních nominačních závodech pro LOH Tokio 2021 minulý víkend ve Veltrusech se o tomto víkendu Jiří Prskavec představil na dalších dvou nominačních závodech v pražském Trojském kanále.  Po famózním výkonu ovládl nejprve sobotní závod, čímž si zajistil nominaci na LOH Tokio 2021, aby potom svoji letošní skvělou formu korunoval  nedělním vítezstvím.  

,,Dokázal jsem načasovat formu a využít na maximum období bez závodu. Snažil jsem se pracovat na celkové kondici a v neposlední řadě se finálně zkoncentrovat na nominaci. Vše si sedlo a dokázal jsem předvést 8 čistých jízd z kterých jsem 7x vyhrál. Jsem strašně spokojený a pokusím se si z toho odnést pohodu jak do ME tak hlavně do OH v příštím roce. Vždy je potřeba analyzovat chyby i pozitiva a příště být zase o trochu lepší,,.  

Nyní Jirku čeká kratší tréninkové volno a zahájí přípravu na MČR na Lipně, které se uskuteční na konci srpna 29.8. – 30.8. Následně absolvuje finále Českého poháru 8. – 9.9. Želiv. Potom již bude vše směřovat k pražskému Mistrovství Evropy 18. – 20.8. 2020, které bude vrcholem letošní sezóny. 

Zde naleznete odkaz na článek a video s rozhovorem s Jirkou ihned po závodě.