PILNÍKOVO POZDNÍ ODPOLEDNE 18. července

Dovolte nám pozvat vás na skvělou akci Pilníkovo pozdní odpoledne, která se bude konat 18. července od 16:00 hodin v areálu FIRMY ŽPSV Čerčanech. Tento den je nejen pro milovníky adrenalinu, ale i pro děti, a pořádá se už dlouhých 14 let.

O co jde? Každý rok pozve Petr „Pilník“ Pilát do svého tréninkového ŽPSV FMX centra v Čerčanech u Benešova partu kamarádů, kteří létají vzduchem a předváději vše, co umí. Přestávky vyplňují zajímaví hosté – každoročně přijíždějí legendy freestyle motokrosu nejen z Česka, ale z celého světa, letadlo tu již několikrát provětral TOP pilot Red Bull Air Race Martin Šonka. V minulých letech například zazpíval Daniel Landa, rapper Marpo, Olga Lounová či Ben Cristovao.

Na co se můžete těšit v letošním roce? O Freestyle Motocross se postarají nejen čeští skokani, ale dorazí i Italská špička! Pilníkovo pozdní odpoledne bude ostrým testem i pro malé svěřence Petra Piláta. V jeho FMX junior akademii vyrůstají nové hvězdičky, které mohou v budoucnu světu ukázat, jak září Česko. O zábavu nebude nouze! Fanoušky rozhýbou salta kolínských gymnastů Flyingboys. Gymnastiku a parkour těch nejmenších nám předvede tým GYMPYŠ. O pořádek se postarají bojovníci Hanuman gym Praha pod vedením trenéra Petra Macháčka, z jejichž ukázek MMA & Muay Thai (thajského boxu) se bude návštěvníkům tajit dech.

U motorek rozhodně nesmí chybět kvalitní muzika. Zpěvačka a dlouholetá kamarádka Petra Piláta OLGA LOUNOVÁ zazpívá pár písniček, ovšem o kompletní hudební program se postarají borci z kapely LIKE IT!

Tak neváhejte a v sobotu 18. července doražte i se svými ratolestmi, pro které boudou připraveny soutěže o skvělé ceny, do Petrova tréninkového centra v Čerčanech. Hlady nezůstanete, bude o vás parádně postaráno od Prague Cateringu!

A abychom si mohli přiťuknout a oslavit tento den D, připravil Petr Pilát i »večerní party« v Čerčanech u vodáckého tábořiště v areálu Čerčanská koupadla.

Vstupenky na tuto akci koupíte ZDE. Celá akce proběhne samozřejmě za dodržení vládních bezpečnostních opatření a výtěžek ze vstupného půjde na přístrojové vybavení nového komplexního rehabilitačního centra nemocnice v Benešově.

My z HAVEX-auto u toho nebudeme chybět. Po dlouhé odmlce způsobené zákazem pořádání akcí už se na vás moc těšíme. Opět si s námi zasoutěžíte o věcné ceny, prohlédnete si vozy značky Škoda a strávíte s námi příjemné odpoledne.

Na setkání s vámi se těší Petr “Pilník” Pilát a tým HAVEX-auto.