Modely SEAT se zvýhodněním až 110 400 Kč

Zaujala vás značka SEAT? Značka, jejímž mottem je nezůstat na jednom místě, být neustále v pohybu a vychutnat si každý okamžik naplno? Dobrá volba! Vozy SEAT jsou designové, plné nejmodernějších asistentů a technologií a zaručí vám, že vás na silnici rozhodně nikdo nepřehlédne.

Právě pro vás máme nyní nabídku na 2 modely značky SEAT s 5letou zárukou to suverénní SUV SEAT Ateca se zvýhodněním až 110 400 Kč a městské SUV SEAT Arona se zvýhodněním až 60 000 Kč s využitím financování se SEAT Financial Services.

SEAT Ateca Vaše každodenní rutina bude mít dokonalý průběh díky vyspělým technologiím pro nejlepší a nejefektivnější městský život. Technologie Full Link ve voze SEAT Ateca vám umožní připojit chytrý telefon a užívat si všechny mobilní aplikace i za jízdy, zatímco bezdrátová nabíječka zajistí snadné nabíjení mobilního telefonu. Stresu z každodenního parkování vás zbaví kamerový systém, který nabízí obraz okolí v rozsahu 360°, a parkovací asistent, který používá ultrazvukové senzory k měření vzdálenosti vozu od překážek a dokonce převezme místo řidiče řízení. Nyní navíc s 5letou zárukou.

SEAT Arona Seznamte se s městským crossoverem pro odvážné řidiče. SEAT Arona je prvním modelem značky v segmentu kompaktních crossoverů A0. SEAT Arona si poradí s každou překážkou, kterou před něj postavíte. Crossover, jenž byl stvořen pro odvážné. Dynamické křivky. Široké možnosti individualizace s kontrastním lakováním. Vyspělé technologie jako LED světlomety a neomezená konektivita díky systému Full Link. Nejmodernější bezpečnostní prvky včetně systému sledování mrtvého úhlu. 400litrový zavazadlový prostor. Nyní navíc s 5letou zárukou.

Neváhejte a přijďte si k nám na showroom vyzkoušet, jaké je to řídit jeden z těchto vozů. Jak jinak oceníte jeho jízdní vlastnosti než za volantem? Zkontaktujte naše prodejce, zeptejte se na podrobnosti nabídky a rezervujte si čas své testovací jízdy ještě dnes.

Chlumec nad Cidlinou

CHLUMEC NAD CIDLINOU

více kontaktů

SEAT Ateca: Kombinovaná spotřeba paliva 4,6–6,9 l / 100 km. Kombinované emise CO2 120–156 g/km. *Uvedené zvýhodnění je platné pouze s financováním od SEAT Financial Services v akci SEAT PLUS a Trade In. Tato indikativní nabídka není nabídkou ve smyslu § 1732 zákona č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku, a jejím přijetím nevzniká mezi společností ŠkoFIN s.r.o. a druhou stranou závazkový vztah. Akce platí na skladové vozy, detailní nabídka je k dispozici u našich prodejců, akce trvá do 31. 5. 2020 nebo do odvolání. Použité obrázky jsou pouze ilustrativní. SEAT Arona: Kombinovaná spotřeba paliva 4,0–5,2 l / 100 km. Kombinované emise CO2 98–118 g/km. *Uvedené zvýhodnění je platné pouze s financováním od SEAT Financial Services v akci SEAT PLUS a Trade In. Tato indikativní nabídka není nabídkou ve smyslu § 1732 zákona č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku, a jejím přijetím nevzniká mezi společností ŠkoFIN s.r.o. a druhou stranou závazkový vztah. Akce platí na skladové vozy, detailní nabídka je k dispozici u našich prodejců, akce trvá do 31. 5. 2020 nebo do odvolání. Použité obrázky jsou pouze ilustrativní.