Důležitá informace pro zákazníky

Vážení zákazníci,

vzhledem k aktuální situaci týkající se šíření nového koronaviru v ČR a s ohledem na aktuální usnesení vlády ČR platného od 16.3.2020, jsme nuceni na dočasnou dobu upravit rozsah poskytovaných služeb na všech našich provozovnách. Servisní činnosti a prodej náhradních dílu poskytujeme i nadále na všech našich provozovnách (Praha ulice Lodžská, Praha ulice Jateční, Mladá Boleslav, Vrchlabí, Nová Paka a Chlumec nad Cidlinou).

Níže uvedenými pravidly, které přijímáme, se snažíme maximálně ochránit naše zaměstnance a také zabezpečit poskytování klíčových servisních služeb pro vás i nadále v této nelehké době. Prosíme tedy o respektování pokynů níže.

Servisní služby zajišťujeme bez přerušení dle platné provozní doby jednotlivých provozoven, která je uvedené na našich webových stránkách. Nicméně může dojít ke změně a jejímu krácení. Sledujte naše www a před příjezdem prosíme o telefonické ověření.

Předání vozidel, případně objednávky nových a ojetých vozů jsme schopni přijímat pouze prostřednictvím emailu, telefonu nebo přes formuláře na našich www. Následný postup budeme řešit formou individuální dohody.

Pokyny pro efektivní spolupráci:

  1. klienti na servisní služby a prodej náhradních dílů se vždy objednají telefonicky předem a dohodnou si s příjímacím technikem hodinu a způsob předání vozu na servis. Vstup do provozovny bude pouze jednotlivě a zákazník bude mít ochranu obličeje (ideálně roušku, ale může být i šátek nebo šála přes ústa i nos). Stoly na příjmu jsou upraveny tak, aby byl zachován odstup minimálně 2 metry.
  2. Jiná forma může být také převzetí vozu bezkontaktně před provozovnou. Prosíme tedy vždy o telefonickou dohodu s příjímacím technikem předem.
  3. Platba bude umožněna pouze platební kartou nebo bankovním převodem dle platných smluv.
  4. Předání vozidla zpět bude provedeno bez fyzického kontaktu

Pro bližší informace a řešení individuálních potřeb se můžete obracet v pracovní dny od 8:00 do 17:00 hodin na naše Zákaznické centrum, tel.: 800 217 220, e-mail: info@havex.cz

Opatrujte sebe i své blízké.

Děkujeme za pochopení a spolupráci.

Váš tým HAVEX-auto