Myslíme na vaše zdraví i peněženku!

Chováme se zodpovědně. Naše servisní služby poskytujeme bez omezení tak, abychom vám zajistili maximální ochranu, mobilitu a v případě potíží vám dokázali pomoci. Přijali jsme přísná opatření a proto se u nás budete cítit zcela bezpečně.


Blíží se doba přezouvání a my jsme připraveni vám s tím pomoci. Nabízíme veškeré služby pneuservisu a ještě mnohem více. Vaše kola uskladníme, abyste nemuseli složitě hledat prostory pro uskladnění. Před uložením kola kompletně vyčistíme a zároveň změříme zbávající vzorek pneumatik. Pokud bude potřeba, před začátkem sezóny vás upzorníme na nízký vzorek a rovnou vám nabídneme kvalitní pneumatiky, které budou šité na míru vašim diskům i vaší peněžence.

Připravenou pro vás máme nyní také cenově výhodnou Jarní kontrolu Vašeho vozu v termínu od 1. 4. do 31.5. 2020 za 249 Kč. Zároveň si u nás můžete vybrat z široké nabídky originálního příslušenství, a to se slevou až 50 %.

Přivezte Váš vůz k nám do HAVEX-auto a my prověříme jeho kondici, zkontrolujeme podvozek, pneumatiky včetně rezervy i veškeré kapaliny. V případě zjištění problému či závady Vám nabídneme opravu za příznivou cenu. Pro prvních 100 zákazníků, kteří se objednají na Jarní servisní prohlídku v našich autorizovaných servisech, jsme připravili praktický dárek.

Jarní servisní kontrola u nás zahrnuje:

  • diagnostiku – výpis paměti závad (protokol zákazníkovi k dispozici k nahlédnutí)
  • kontrolu stavu akumulátoru
  • kontrolu tlaku a stavu pneumatik včetně rezervy
  • kontrolu brzdového systému a podvozku
  • kontrolu množství motorového oleje, chladící kapaliny a brzdové kapaliny
  • kontrolu funkčnosti a nastavení osvětlení (kromě xenonů)
  • kontrolu funkce stěračů a ostřikovačů
  • kontrolu platnosti technické kontroly

Na tuto prohlídku se můžete objednat na našich pobočkách ve Vrchlabí, Nové Pace, v Chlumci nad Cidlinou, Mladé Boleslavi a v Praze Holešovicích a  Bohnicích.

Kontaktujte nás zdarma na Zákaznické lince na telefonním čísle 800 217 220, rádi Vám podáme bližší informace a domluvíme s Vámi termín Vaší návštěvy v našem autorizovaném servisu Škoda. 

Chcete se objednat on-line na Jarní servisní prohlídku a to v termínu a čase, který Vám vyhovuje? Po vyplnění a odeslání jednoduchého formuláře Vás do 24 hodin po obdržení mailu zkontaktuje zástupce servisu a objednávku potvrdí Vámi zvoleným způsobem.

Svěřte se do péče našich profesionálů a užijte si jaro plné výjimečných zážitků.

Kompletní nabídku najdete v našem katalogu: