SEAT Leon se zvýhodněním až 200 000 Kč

SEAT Leon vás přesvědčí svým moderním, charakteristickým designem. Stejně jako svým stylem stanovuje měřítka také svou výbavou. Při každé cestě si budete bezpečně užívat jízdy díky bezpečnostním funkcím, mezi něž patří funkce City pro nouzové brzdění a asistent pro stav nouze. Úroveň bezpečnosti je zvýšená použitím vyspělé techniky, která zahrnuje LED světlomety pro denní svícení, parkovací senzory se zvukovým upozorněním a zadní parkovací kameru integrovanou do informačního a zábavního systému. Dalšími systémy jako např. ochrana chodců, asistent jízdy v dopravní koloně, Lane Assist apod. se bezpečnost ještě zvyšuje. Je to skutečně nejbezpečnější Leon všech dob. Akční pakety Technology a Black Matt dostávají Leon Sportstourer k dokonalosti. Obsahují prvky výbavy jako 18″ černá kola Performance, Černá sedadla s potahy Alcantara, Full LED přední světlomety, parkovací senzory a kameru, technologii Full Link a mnoho dalšího.

Využijte nyní naší limitované nabídky modelu SEAT LEON se zvýhodněním až 200 000 Kč. Moderní, designový a k tomu za jedinečnou cenu a navíc s 5ti letou zárukou. SEAT Leon máte prostě na dosah! Přitom stačí využít financování od SEAT Financial Services.

Chcete poradit nebo se rovnou svézt? Zavolejte nám na telefon 800 217 220, nebo navštivte naši provozovnu v Chlumci nad Cidlinou a objednejte se na zkušební jízdu. 

Chlumec nad Cidlinou

CHLUMEC NAD CIDLINOU

více kontaktů

*Uvedené zvýhodnění je platné pouze s financováním od SEAT Financial Services v akci SEAT PLUS a Trade In. Tato indikativní nabídka není nabídkou ve smyslu § 1732 zákona č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku, a jejím přijetím nevzniká mezi společností ŠkoFIN s.r.o. a druhou stranou závazkový vztah. Akce platí na skladové vozy. Použitá vyobrazení jsou pouze ilustrativní. Kombinovaná spotřeba paliva 4,2-7,2 l / 100 km. Kombinované emise CO2 95-164 g/km.