Po čertech nadupané turbomotory


…českého vozu Octavia. Cenové zvýhodnění totiž snižuje cenu vozu Octavia téměř na úroveň Octavia Tour – tedy modelu Octavia první generace. V nabídce jsou navíc zcela nové benzínové TSI motory i dieslové agregáty TDI s přímým vstřikováním Common Rail.

Například model Octavia Prima Edition CZ může být Váš již za 334 900 Kč. U vybraných motorizací a výbav, především u dražších verzí Sout a RS, můžete královsky ušetřit, a to až 85 000 Kč. Kouzelná je nyní také nabídka verze karoserie kombi. Cenový rozdíl combi oproti krátké variantě liftback se snížil o celých 10 000 Kč. Akční nabídka platí pro všechny výbavy s výjimkou verze Classic.

Už základní verze Octavia Prima Edition CZ s cenou od 334 900 Kč obsahuje celou řadu výbavových prvků vč. klimatizace Climatic, centrálního zamykání, elektrického ovládání oken vpředu i elektrického ovládání a vyhřívání vnějších zpětných zrcátek. Další předností je nadprůměrný zavazadlový prostor, skvělé jízdní vlastnosti a spolehlivost, kterou oceňují řidiči nejvíce. Přičteme-li nízké provozní náklady, sazby povinného ručení a např. i záruku mobility zajišťující pomoc v případech technických potíží na cestách je Octavia zcela jistě dobrou volbou.

Vyberte si vůz Octavia takový jaký chcete, i to je předností při koupi. Každý si totiž může vybrat z široké nabídky volitelné výbavy přesně podle svých potřeb a přání. V rámci akční nabídky můžete vybírat ze čtyř výbavových verzí a navíc i provedení sportovní RS a outdoorové verze Sout. Tyto výbavové stupně můžete dále o volitelné prvky výbavy zpříjemňující dálkové jízdy, tempomat, natáčecí xenonové světlomety, paket pro špatné cesty, nezávislé topení aj. Široký je i výběr motorizací. Beznínové motory od 77 do 147 kW a naftové turbodiesly o výkonu 77 až 125 kW. Na přání lze pořídit i sedmistupňovou automatickou převodovku a v provedení combi pak i pohon 4×4.

 • Škoda Octavia Prima Edition již od 334 900 Kč
 • Škoda Octavia Ambiente již od 399 900 Kč
 • Škoda Octavia Elegance již od 505 900 Kč
 • Škoda Octavia L&K již od 649 900 Kč
 • Škoda Octavia RS již od 649 900 Kč
 • Škoda Octavia Scout již od 649 900 Kč


 


Atraktivní nabídka financování od ŠkoFINu.


Ruku v ruce s cenově atraktivní nabídkou Škoda Octavia Edition CZ k Vám přicházíme s neméně lákavým financování Vámi vybraného vozu. Rádi bychom touto nabídkou financování oslovili i ty z vás, kteří jste dosud o koupi modelu Octavia neuvažovali. Nabídka financování je nyní na velice nízkých úrokových sazbách a v některých případech je až 0%.  Toto lákavé financování můžete využít i vy, kteří jste se rozhodli si pořídit vůz tzv. za hotové a můžete si tak například dovolit lépe vybavený vůz nebo vůz s vyšším výkonem, popř. variantu combi, aniž by jste museli zaplatit navýšení za půjčené peníze.

Ve spolupráci se společností ŠkoFIN Vám nabízíme:

 • RPSN od 0%
 • zvýhodněné havarijní pojištění a pojištění odpovědnosti u České pojišťovny jako součást měsíční splátky. Spoluúčast je možné zvolit v rozpětí mezi 1 – 10%.
 • bez poplatku za uzavření a vedení smlouvy
 • rychlé vyřízení přímo na některé z poboček HAVEX-auto. 
 • možnost uzavřít doplňkové pojištění jako např. Pojištění platebních povinností, které vás ochrání pro případ neočekávaného výpadku příjmů vlivem nepříznivých životních situací (ztráta zaměstnání, dlouhodobá pracovní neschopnost atd.), nebo Pojištění GAP, které při odcizení vozu nebo totální havárii zajistí pojistné plnění až do výše 100 % ceny nového vozu.
 • využít lze i ŠkoFIN Asistent s pojištěním právní ochrany, protože v případě potřeby kdykoli pomůže motoristům vyřešit problémy a spory na cestách jak u nás, tak v zahraničí.