HAVEX-auto modernizuje!

Společnost HAVEX-auto, největší autorizovaný dealer a servis vozů SEAT, oceněný jako BEST Dealer 2018, zrekonstruovala pro své zákazníky showroom v Chlumci nad Cidlinou. Vize společnosti je býti vždy o pověstný krok napřed a poskytovat svým zákazníkům kvalitní služby a  přidanou hodnotu. Proto byl tento krok logický a plně v souladu s filozofií firmy. Modernizovaný showroom splňuje nejpřísnější standardy značky SEAT a reaguje svým uspořádáním a technologickým vybavením na náročné požadavky moderních zákazníků, kteří již informační technologie zařadili jako běžnou součást života.

V novém showroomu se zákazníci mohou setkat i se značkou CUPRA, která byla minulý rok představena jako samostatná značka, a to prostřednictvím vlajkových modelů CUPRA ATECA a Leon CUPRA. Vozy CUPRA mají ostré, dynamické a moderní tvary. Jsou protkané moderními technologiemi pro větší bezpečí, zábavu za volantem a spojení s okolním světem. Už sám pohled na tyto skvostné vozy je stejným potěšením, jako pocit z výkonu motoru s 300 koňskými silami.

„Showroom je koncipovaný ve stylu otevřeného prostoru, tzv. open space, umožnující přímou interakci se zákazníky, což je v dnešní době velmi důležité. Prostředí showroomu je moderní a velmi reprezentativní, zároveň ale v příjemné a vybalancované formě. Díky využití nejmodernějších technologií bude konfigurace či samotný nákup vozu zážitkem. Jsme opravdu rádi, že naše úsilí, kvalitní zázemí, personál a prozákaznický přístup přinesl své ovoce nejen v obchodních výsledcích, ale také oceněním Best dealer 2018. Je to pro nás závazek, abychom i nadále posouvali hranice a přinášeli zákazníkům unikátní, výhodné nabídky s patřičnými přidanými hodnotami.“ Uvedl Martin Hnyk, obchodní ředitel HAVEX-auto.   

Součástí modernizovaného showroomu je také nový prostor pro příjem vozů do servisu, kde si zákazníci nerušeně se svým servisním technikem prodiskutují detaily plánovaných či realizovaných servisních úkonů nebo vyplní potřebné dokumenty k samotnému předání či převzetí vozu. Pro pohodlí zákazníků a zpříjemnění jejich čekání je navíc připravena zóna s občerstvením a dětský koutek.

V termínu 13. 10. 2019 společnost HAVEX-auto připravuje Den otevřených dveří, kde oficiálně představí veřejnosti prostředí modernizovaného showroomu, kompletní portfolio značek SEAT a CUPRA s možností testovacích jízd, moderní technologie a možnosti konektivity vozů, a další doprovodný program. Kdo však nechce čekat, má již nyní možnost navštívit HAVEX-auto v Chlumci, kde na něho čekají designové, kvalitní vozy SEAT, 300koňové speciály CUPRA, stejně jako kvalifikovaný personál, který ochotně odpoví na všechny dotazy a pomůže s výběrem toho pravého vozu.