Nová Škoda Kamiq je tu!

Velká premiéra vozu Škoda KAMIQ se nezadržitelně blíží! Už  4. září se můžete na našich pobočkách osobně seznámit s tímto modelem s velkoryse bohatou výbavou Ambition, která stanovuje měřítka v oblasti bezpečnosti vozů. Přijďte si prohlédnout a otestovat si nový vůz Škoda KAMIQ na naše pobočky ve Vrchlabí, Nové Pace, Chlumci nad Cidlinou, Mladé Boleslavi a v Praze Holešovicích.

KAMIQ je městský crossover, který přebírá výhody SUV v podobě charakteristického designu Škoda oplývajícího dynamickými tvary a ostrými hranami. Dokonalý pro ty, kteří se nehoní za aktuálními trendy, ale vytváří si své vlastní. Síla a odvaha vždy vychází zevnitř. A KAMIQ se v tomto ohledu nijak neliší, protože plynule spojuje emočně nabitý design interiéru a exteriéru. Každodenní život ve městě a jeho okolí může být docela náročný. Abychom to zvládli, je KAMIQ vybaven naší nejlepší převodovkou pro město, takže si se vším dokážete lehce poradit.

Stejně jako u každého jiného vozu značky Škoda je také u vozu KAMIQ bezpečnost na prvním místě, a proto má devět airbagů, včetně airbagu v oblasti kolen, a spoustu jízdních asistenčních systému, například Asistent změny jízdního pruhu (Side Assist) nebo proaktivní ochranu cestujících (Crew Protect Assist). Charakteristickým znakem vozů značky Škoda jsou jedinečné vlastnosti Simply Clever. Tato sofistikovaná řešení, která usnadňují každodenní život, najdete ve voze KAMIQ všude, kam se podíváte. Škoda KAMIQ je postavena na nejnovější modulární platformě MQB, a díky tomu je vůz možné vybavit nejmodernějšími technologiemi. Zájemci o dynamičtější jízdu ocení regulaci sportovního podvozku a systém nastavitelných tlumičů. Jakkoliv dlouhá cesta pro vás bude skvělým zážitkem a zaručí Vám bezpečnou jízdu.

Cenová nabídka převozů Provozovny Vrchlabí Nová Paka Chlumec nad Cidl. MB Kosmonosy Praha Okruh do 50 km od provozovny 1 800 Kč Okruh do 100 km od provozovny 2 800 Kč Okruh do 200 km od provozovny 5 700 Kč Okruh do 300 km od provozovny 8 600 Kč Uvedené ceny jsou bez 21% DPH

Neváhejte a přijďte si k nám na showroom vyzkoušet, jaké je to řídit dlouho očekávaný městský crossover Škoda KAMIQ. Jak jinak oceníte jeho jízdní vlastnosti než za volantem? Objednejte si svoji testovací jízdu u našich prodejců již dnes.

Vrchlabí

VRCHLABÍ

více kontaktů
Nová Paka

NOVÁ PAKA

více kontaktů
Chlumec nad Cidlinou

CHLUMEC NAD CIDLINOU

více kontaktů
Mladá Boleslav

MLADÁ BOLESLAV

více kontaktů
Praha 7 - Holešovice

PRAHA 7 – JATEČNÍ

více kontaktů