Nové SUV SEAT Tarraco již od 10 980 Kč měsíčně

V letošním roce jsme Vám představili nové, robustní SUV značky SEAT, které se nebojí překračovat hranice. SEAT Tarraco byl zkonstruován pro ty řidiče, kteří touží po vozidle, jež by jim poskytlo jak potěšení z jízdy, tak i funkčnost. Pro zákazníky, kteří potřebují praktičnost až sedmimístného interiéru s prostorem pro cestování s celou rodinou a přáteli, ale zároveň oceňují vozidlo, které pohotově reaguje na požadavky řidiče a nabízí dynamické jízdní vlastnosti. 

Má veškeré asistenční systémy, potřebné k ještě komfortnější a bezpečnější jízdě, a to i v náročných provozních podmínkách,  jako je např. asistent pro sledování dopravních značek, asistent pro jízdu v dopravní koloně a asistent pro stav nouze (Emergency Assist). Nové až sedmimístné SUV, SEAT Tarraco, je koncipované pro maximální vnitřní prostor a komfort. Objevte jeho design, vyspělou techniku a bezpečnostní prvky! SEAT Tarraco Vám nabízí mnohem víc.

Nyní přicházíme s akční nabídkou na operativní leasing v částce již od 10 980 Kč měsíčně. Neváhejte a přijďte si k nám na showroom vyzkoušet, jaké je to řídit  SUV SEAT TARRACO. Jak jinak oceníte jeho jízdní vlastnosti než za volantem? Zkontaktujte naše prodejce a rezervujte si čas své testovací jízdy ještě dnes.

Chlumec nad Cidlinou

CHLUMEC NAD CIDLINOU

více kontaktů

*Zobrazený vůz je ilustrativní. Vzorový příklad operativního leasingu na vůz SEAT Tarraco 2,0 TDI Style DSG 110 kW v ceně 992 800 Kč. Doba pronájmu 60 měsíců a nájezd 15 000 km ročně. Uvedená měsíční splátka 10 890 Kč včetně DPH obsahuje povinné i havarijní pojištění s 5% spoluúčastí. Tato indikativní nabídka není nabídkou ve smyslu § 1732 zákona č.89/2012 Sb., občanského zákoníku, a jejím přijetím nevzniká mezi společností SEAT Financial Service s.r.o. a druhou stranou závazkový vztah.