Když po Praze, tak stylově a bez starostí s parkováním

Když po Praze, tak stylově a bez starostí s parkováním! 

Ekologie, moderní technologie, nové trendy, zdraví… To jsou společenská témata, na které se v HAVEX-auto již dlouhodobě orientujeme. Velmi aktivně jsme přistupovali historicky k nabídkám firemních vozů s pohonem LPG či CNG, hledali partnery pro hladší akceptaci těchto alternativních paliv pohonů do reálného provozu. Dnes, když se zraky řidičů ale i správců vozových parků ubírají směrem k elektro mobilitě, nechceme být pozadu.

A tak vám nabízíme možnost jedinečného pronájmu elektrických automobilů BMW i3 BEV, s nimiž můžete jezdit po Praze stylově a neřešit přitom problém s parkováním. Elektrické vozy totiž mohou v našem hlavním městě stát zdarma všude, zóny nezóny.  

Skvělé akcelerační vlastnosti BMW i3 BEV (elektromotor o výkonu 125 kW/175 koní) vám zajistí hbitý start na každém semaforu. Vůz je celý laděný do úžasného pokrokového designu, nabízí širokou paletu moderních technologií a intuitivní ovládání, které řidiče baví a ulehčují mu život za volantem. V základní výbavě naleznete například ovládání vytápění a klimatizace přes smartphone, parkovací senzory nebo připojení telefonu přes USB a Bluetooth.

Skutečným zážitkem je pak tichá jízda a výborné jízdní vlastnosti.  Bát se rozhodně nemusíte o dojezdovou vzdálenost! BMW i3 BEV totiž s sebou vozí záložní benzínový motor, kterým si můžete ve chvílích nouze baterii dobít po cestě. V důsledku tak máte k dispozici dojezd až téměř 300 kilometrů. Nejde tak pouze o elektromobil do města, je také ideální na krátké výlety. 

BMW i3 BEV:

Dojezd:                                               150 km (kombinovaný dojezd až 400 km)
Kapacita baterie:                                24 kWh
Max. rychlost:                                    150 km/h
Zrychlení 0 – 100:                               7 sec
Nabíjení AC:                                        6 hod.
Nabíjení DC:                                        30 min
Počet cestujících:                                4
Výbava:                                               Bluetooth, USB, tempomat, parkovací senzory, el. okna, palubní počítač, mobilní aplikace, kamera, vyhřívané sedačky

Níže v tabulce naleznete ceny pronájmu BMW i3 BEV ve variantách 6, 12 a 24 měsíců. Pro více informací o vozidlech, dostupnosti a počtu vozidel, podmínkách a náležitostech pronájmu či pro závaznou rezervaci se prosím obracejte telefonicky na naše Zákaznické centrum tel.: 800 217 220, nebo e-mailem na info@havex.cz.

Ceník pronájmu BMW i3 BEV
počet dní pronájmu limit km Cena bez DPH/měsíc
6 měsíců 7 500 km 16 500 Kč
12 měsíců 15 000 km 15 900 Kč
24 měsíců 25 000 Kč 14 900 Kč

Ve splátce je zahrnut full servis, vč. pojištění, dálniční známky a pneumatik.