Vaše auto zůstane jen Vaše.

Vaše auto zůstane jen Vaše.

Sami jsme to zažili v rámci natáčení promo spotu k tomuto produktu. Dnes zlodějům netrvá ani 10 vteřin, než nastartují a odjíždí se zamčeným vozem zaparkovaným u domu. Bez známek mechanického zásahu. Prostě si odemknou a odjíždí. A to vše díky dosahu přístroje, který načte klíček pověšený například v chodbě. A pak už je to hračka… Zní to strašlivě jednoduše a vyvolává oprávněné obavy. Nikdo asi nechce jen tak nechat svého plechového miláčka na pospas zlodějům. A když neukradnou samotné vozidlo, dostat se do něho a vykrást je otázka ještě menšího času… Přinášíme proto našim zákazníkům jedinečný produkt HAVEX-auto SAFETER, s kterým můžete nerušeně v noci spát…

A jak to funguje? …

HAVEX-auto SAFETER je elektronický čip, jenž zamezí načtení klíčku od Vašeho vozu na dálku. Tím pádem nepůjde vůz odemknout a ani nastartovat. Tento produkt je určen výhradně pro vozy všech značek s bezklíčovým ovládáním Keyless, Kessy, tedy vozy r. v. 2000 a novější. V dnešní době v podstatě standard výbavy výrobců vozů. Bezklíčové ovládání vozu má své výhody, ulehčí to život, ale na druhou stranu také nabízí čistou a elegantní cestu zlodějům aut.

Čip je vyvinut jako pouzdro, které obalí baterii klíče a ta je poté i s čipem opět vložena do klíče. Toto řešení je zcela unikátní. Není nutné instalovat jakékoliv zařízení do vozidla, není nutné jakkoliv zasahovat do elektroniky klíče. Čip je možné kdykoliv z klíče vyjmout a uvést jej do původního stavu.

HAVEX-auto SAFETER můžete mít nyní za skvělou cenu 3 000 Kč bez DPH/ 3 630 Kč s DPH a ochránit tak nejen svůj vůz, ale i ve finále i svou peněženku. HAVEX-auto SAFETER je český výrobek, certifikovaný a homologovaný ministerstvem dopravy ČR.

Pro více informací kontaktujte ZDARMA naše Zákaznické centrum na tel.: 800 217 220, nebo e-mailem info@havex.cz.

Manuál k použití ZDE.