Chybí Vašemu vozu koně? Našli jsme je!


Situace ohledně emisí a regulací motorů nutí výrobce automobilů k odpovědnému přístupu k životnímu prostředí. To je samozřejmě chvályhodné, ale co to znamená pro řidiče, kteří koukají na motory o objemu 1.0 skrze prsty? Leckdy bohužel splnění normy přináší úbytek koní pod kapotou, prodlevu reakce plynu po sešlápnutí, dlouhé vytáčení motoru pro dosažení kýžené rychlosti, celkový pocit línějšího vozu při rozjezdu, atd. Vedle ne úplně pozitivních pocitů to může přinášet i reálné bezpečnostní riziko, a to zejména při výjezdech do křižovatek, předjíždění, atd. Naštěstí ale existuje jednoduché, efektivní a nekonfliktní řešení – POWER PEDAL.

PowerPedal zlepšuje akceleraci v celém spektru otáček, zlepšuje náběh výkonu z nízkých otáček, zlepšuje odezvu při podřazování, zvyšuje bezpečnost při předjíždění a vyjíždění z křižovatek. Toto příslušenství je budoucnost a dobrá alternativa k již existujícím doplňkům. Přitom nejde o žádný zásah do motoru, není zvyšována dávka a prodlužována doba vstřiku ani neroste plnící tlak. Jedná se pouze o vřazení jednotky mezi pedál a řídící jednotku v místě jeho konektoru, čímž se výrazně zlepší dynamika vašeho vozu.

Nabídku našich vozů včetně zajímavých benefitů jako je bonus při financování, výkupní bonus 10 000 Kč, nebo povinné ručení za 1 000 Kč najdete ZDE

Proč si tedy zvolit PowerPedal?

 • Zlepšuje akceleraci v celém spektru otáček.
 • Pomůže náběhu výkonu z nízkých otáček.
 • Zlepšuje odezvu při podřazování, čímž zvyšuje například bezpečnost při předjíždění a vyjíždění z křižovatek.
 • Funguje jak u těžkých vozů SUV s automatickými převodovkami, tak i u malých nepřeplňovaných atmosférických motorů.
 • Umožňuje přepínání hned několika jízdních režimů (dynamic/sport/race/off).
 • Nejedná se o žádný zásah do motoru, není zvyšována dávka a prodlužovaná doba vstřiku, ani neroste plnící tlak. Pouhé vřazení jednotky mezi pedál a řídící jednotku.
 • Montáž a demontáž je jednoduchým úkonem, který zabere pouze několik minut.
 • Produkt splňuje přísnou Evropskou homologaci TÜV, v Rakousku koncern VW pro své vozy zařadil PowerPedal mezi originální příslušenství.

  Cena: 9 900 Kč bez DPH/11 979 Kč vč. DPH

  Pro více informací kontaktujte ZDARMA naše Zákaznické centrum na tel.: 800 217 220, nebo e-mailem info@havex.cz.