KOLO PRO ŽIVOT v Krkonoších.

Přidejte se k nám a otestujte své možnosti a síly na dalším závodě Kolo pro život, tentokrát v Krkonoších, a to 22. června. Přijďte nás pozdravit a prohlédnout si nový model vozu Škoda Scala, zapojit se do slosování o věcné ceny a děti nechat pohrát v dětském koutku a zaskákat si na nafukovacím hradu. Start proběhne v 11 hodin ve Vrchlabí z ulice Vančurova a vyrazíme směrem do Krakonošova království a po nádherných trasách Krkonošského národního parku, kde si užijeme dechberoucí výhledy a panoramata našich nejvyšších hor. 

Hlavní vrchlabská trasa vede z největší části po širokých štěrkových a asfaltových cestách. I když na vyloženě technické pasáže narazíte pouze za třetí občerstvovací stanicí, která se nachází za Hanapetrovou pasekou, určitě se nejedná o lehký závod. O dlouhá stoupání, která prověří vaši fyzickou zdatnost, není nouze. Buďte opatrní i při dlouhých sjezdech, které svádí k velmi rychlé jízdě. K dispozici jsou na trati 3 občerstvovací stanice.

Kratší závodní trasa není technicky náročná, zato fyzicky ano. Dlouhá stoupání prověří vaši fyzickou kondici, naopak klesání vaši soustředěnost a odhad. Zajímavých míst a fantastických výhledů na trati je mnoho. Za zmínku stojí úsek na Rovinkách, průjezd po hrázi Labské přehrady ve Špindlerově Mlýně a průjezd lyžařskou obcí Strážné.

Více inforamcí o závodě a trasách naleznete ZDE.