NOVINKA Škoda Scala za 346 900 Kč a s lístky na MS v hokeji 2019!

Velká premiéra vozu Škoda Scala se nezadržitelně blíží! Už 24. dubna se můžete na našich pobočkách osobně seznámit s touto dynamickou kráskou, která nabízí spoustu místa pro celou rodinu, univerzálnost, bezpečnost i komfort. Nová Škoda Scala není jen rodinný vůz, svou elegantností ve vás probudí emoce a chuť poznávat stále nové cesty, ať už vás zavede kamkoliv a bude vám vždy dokonalým partnerem. Jakkoliv dlouhá cesta pro vás bude skvělým zážitkem. Tento vůz bude díky své jedinečnosti součástí vaší osobnosti. V základní výbavě je nejlépe vybavený vůz Škoda, takže s výbavou Ambition získáte pěkně vybavené auto.

V HAVEX-auto jsme si pro vás připravili uvítací nabídku. Pro prvních 7 zákazníků, kteří si koupí vůz Škoda Scala, máme připraveno 14 lístků na zápasy Českého týmu na MS v hokeji 2019. Tato nabídka je omezena množstvím lístků k dispozici, a tak, kdo dříve koupí, ten jede a fandí na místě šampionátu.

A že není na co čekat, podpoří i akční cenová nabídka HAVEX-auto. Při využití značkového financování Škoda Financial Services a zanechání vašeho stávajícího vozu na protiúčet získáte bonus ve výši 50 000 Kč, a tak například Škoda Scala AMBITION 1,0 TSI, 85 kW, barva modrá energy, může být vaše za jedinečných 346 900 Kč. Tak neváhejte. Vaše Scala už na vás čeká…

V případě, že vás zajímá jiná motorizace a jiný výbavový stupeň a barva, neváhejte kontaktovat naše prodejce. Vyberte si z našich poboček tu, která je vám nejblíže a sjednejte si schůzku s naším prodejcem:

Vrchlabí

VRCHLABÍ

více kontaktů
Nová Paka

NOVÁ PAKA

více kontaktů
Chlumec nad Cidlinou

CHLUMEC NAD CIDLINOU

více kontaktů
Mladá Boleslav

MLADÁ BOLESLAV

více kontaktů
Praha 7 - Holešovice

PRAHA 7 – JATEČNÍ

více kontaktů

* Výkup vašeho stávajícího vozu podléhá posouzení v našem autorizovaném servisu. Vůz k výkupu nemusí být nutně značky Škoda. Zobrazený vůz je ilustrativní.