Nový SEAT Leon se zvýhodněním až 159 400 Kč

Nový SEAT Leon vás přesvědčí svým moderním, charakteristickým designem. Stejně jako svým stylem stanovuje měřítka také svou výbavou. Při každé cestě si budete bezpečně užívat jízdy díky bezpečnostním funkcím, mezi něž patří funkce City pro nouzové brzdění a asistent pro stav nouze. Úroveň bezpečnosti je zvýšená použitím vyspělé techniky, která zahrnuje LED světlomety pro denní svícení, parkovací senzory se zvukovým upozorněním a zadní parkovací kameru integrovanou do informačního a zábavního systému. Dalšími systémy jako např. ochrana chodců, asistent jízdy v dopravní koloně, Lane Assist apod. se bezpečnost ještě zvyšuje. Je to skutečně nejbezpečnější Leon všech dob

Využijte nyní naší limitované nabídky modelu SEAT LEON se zvýhodněním až 159 400 Kč. Moderní, designový a k tomu za jedinečnou cenu.  Nový SEAT Leon máte prostě na dosah! Přitom stačí nám nechat Váš starý vůz na protiúčet a využít financování od SEAT Financial Services.

Chcete poradit nebo se rovnou svézt? Zavolejte nám na telefon 800 217 220, nebo navštivte naši provozovnu v Chlumci nad Cidlinou a objednejte se na zkušební jízdu. 
Chlumec nad Cidlinou

CHLUMEC NAD CIDLINOU

více kontaktů

* Kombinovaná spotřeba paliva od 4,0 do 6,7 l na 100 km. Kombinovaná emise CO2 od 95 do 152 g/km. Uvedené zvýhodnění je platné pouze s financováním od SEAT Financial Services v akci SEAT Plus s akcí SEAT TRADE-IN. Tato indikativní nabídka není nabídkou ve smyslu § 1732 zákona č.89/2012 Sb., občanského zákoníku a jejím přijetím nevzniká mezi společností ŠkoFIN s.r.o. a druhou stranou závazkový vztah. U výkupu Vašeho stávajícího vozu nerozhoduje stáří ani technický stav. Vůz k výkupu nemusí být nutně pouze značky SEAT. Výše uvedená fotografie vozu je pouze ilustrační.